fbpx Skip to content

AUTO KASACJA MIELŻYN

Auto kasacja Mielżyn i okolice

Chcesz pozbyć się zepsutego samochodu i interesuje Cię auto kasacja Mielżyn? Zgłoś się do nas, pozbędziemy się problemu za Ciebie! Kupimy Twój niesprawny pojazd, odbierzemy go naszym transportem i zapłacimy gotówką od ręki. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Naszą specjalnością jest auto kasacja, Mielżyn i okolice to jeden z obszarów naszej działalności. Masz niesprawne auto, które znajduje się w tym rejonie i nie da się nim już nigdzie dojechać? Niczym się nie martw, kupimy je do kasacji i odbierzemy od Ciebie, Ty nic nie musisz robić. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, wskażesz adres i umówisz na odbiór. Pomożemy też w niezbędnych formalnościach i otrzymasz od nas gotówkę od ręki za Twoje auto na złom. Z nami pozbędziesz się problemu szybko i sprawnie.

Złomowanie i auto kasacja Mielżyn i okolice

Złomowanie to proces, który należy zapewnić pojazdowi, gdy potocznie mówiąc, kończy swój żywot. Obowiązek zapewniania zezłomowania pojazdu spoczywa na właścicielu, jednak on samodzielnie nie może tego procesu przeprowadzić. Złomowanie i kasację pojazdów mogą przeprowadzać jedynie jednostki do tego uprawnione tj. stacje demontażu i kasacji pojazdów. Jedną z nich jest Kasacja Przybychowo. Prowadzimy profesjonalną stację, jednym z obszarów naszej działalności jest miejscowość Mielżyn i okolice. Zatem jeśli posiadasz niesprawny pojazd w tym rejonie, zgłoś się do nas a kupimy go od Ciebie i odbierzemy naszym transportem.

AUTO KASACJA MIELŻYN – WYCENA TWOJEGO SAMOCHODU

Szukasz takiego miejsca jak auto kasacja Mielżyn i chcesz dowiedzieć się za ile możesz sprzedaż swój pojazd na auto złom? Wypełnij poniższy formularz, opisz w jakim stanie jest Twój samochód i skąd mamy go odebrać. Zwrotnie otrzymasz od nas atrakcyjną propozycję a następnie umówimy się na jego odbiór.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Jakie pojazdy sprzedaje się do auto kasacji?

  Powodów sprzedaży pojazdu do kasacji jest kilka, ale zawsze wiąże się to z niesprawnością pojazdu do dalszego użytkowania. Taki stan może wynikać w uczestnictwa w kolizji drogowej czy też innym wypadku losowym, ale również ze zwyczajnego zużycia samochodu po wielu latach eksploatacji. Przyjmujemy do kasacji pojazdy w każdym stanie, zarówno uszkodzone i powypadkowe, jak też niezdatne do jazdy w wyniku zużycia i starości. Skupujemy również wszystkie rodzaje pojazdów od samochodów osobowych i dostawczych, przez ciężarowe, busy i pojazdy specjalne, zarówno z kraju jak i zagranicy.

  Kasacja pojazdów w Wielkopolsce – Skontaktuj się z nami

  Chcesz sprzedać auto do kasacji i pozbyć się problemu? Skontaktuj się z nami! Prowadzimy w pełni legalną stację demontażu i kasacji pojazdów w Wielkopolsce. Nasza siedziba znajduje się w Przybychowie koło Obornik. Odbieramy darmowo niesprawne pojazdy naszym transportem w okolicy do ok. 100 km od naszej siedziby, w tym z miejscowości Mielżyn. Chcesz wiedzieć ile dostaniesz za swoje auto i umówić się na jego odbiór, to wypełnij powyższy formularz wyceny. Możesz też skontaktować się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 lub adresem mailowym  biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Auto kasacja Mielżyn - Kasacja Przybychowo