fbpx Skip to content

RECYKLING POJAZDÓW

Złomowanie i recykling pojazdów

Pojęcie recykling pojazdów obejmuje szereg procesów mających na celu odzyskanie maksymalnej ilości produktów i materiałów z niesprawnych pojazdów wycofanych z użycia i nadających się do wyrzucenia. To z kolei pozwala zminimalizować negatywny wpływ odpadów na środowisko. Okazuje się, że bardzo duża część samochodu jest zdatna do ponownego wykorzystania, wystarczy właściwie przeprowadzić cały proces.

Masz pojazd nadający się na złom i chcesz się go pozbyć? Skontaktuj się z nami, a chętnie go od Ciebie kupimy. Pozbędziesz się problemu i jeszcze na tym zarobisz. Co więcej nie musisz się martwić o dostarczenie niesprawnego pojazdu na nasze złomowisko, odbierzemy go od Ciebie naszym transportem.

Recykling pojazdów i jego etapy

Recykling pojazdów to złożony proces składający się z kilku podstawowych etapów. Pierwszym krokiem jest z pewnością dostarczenie pojazdu na tzw. złomowisko samochodów, czyli miejsce, gdzie oddaje się niesprawne auta, które nie nadają się do dalszej eksploatacji. Warto dodać, że proces jakim jest recykling pojazdów mogą przeprowadzać tylko i wyłącznie uprawnione do tego firmy tj. stacja demontażu i kasacji pojazdów.

Po tym jak pojazd trafi na złomowisko, oczyszcza się go z substancji niebezpiecznych i wszystkich innych płynów a następnie demontuje na części. Oddziela się sprawne elementy i całe układy, które mogą od razu trafić do sprzedaży, a tym samym do ponownego wykorzystania. Niektóre z nich wymagają wcześniej regeneracji. Istotna jest również segregacja niesprawnych części, elementów karoserii i wyposażenia pod względem rodzaju materiału – są one przeznaczone do ponownego użycia w innym procesie produkcyjnym. To tak naprawdę stanowi sedno recyklingu. Wszystko co pozostaje i nie nadaje się w żaden sposób do wykorzystania, trafia do utylizacji w możliwie najbezpieczniejszy sposób.

RECYKLING POJAZDÓW – WYCENA AUTA DO ZEZŁOMOWANIA

Odbierzemy Twoje auto na złom i zapłacimy za nie gotówką od ręki. Chcesz wiedzieć, ile możesz dostać? Wypełnij poniższy formularz, a otrzymasz od nas zwrotnie atrakcyjną propozycje. Opisz w jakim stanie jest Twój pojazd i czy jest kompletny, możesz też załączyć zdjęcia, jeśli posiadasz.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Gdzie oddać pojazd do recyklingu?

  Zastanawiasz się co zrobić z niesprawnym autem, którego nie chcesz już oddawać do naprawy i chciałbyś się go pozbyć? Oczywistym jest, że nie możesz go wyrzucić na śmietnik ani porzucić w lesie. Każdy właściciel pojazdu odpowiada za niego i gdy nie nadaje się już do naprawy ani tym bardziej do dalszej jazdy, ma obowiązek zapewnić jego zezłomowanie. W tym celu należy zgłosić się do stacji demontażu i kasacji pojazdów takiej jak Kasacja Przybychowo i sprzedać pojazd do recyklingu.

  Kasacja Przybychowo – autozłom i recykling pojazdów

  Prowadzimy profesjonalną i w pełni legalną stację demontażu i kasacji pojazdów w Wielkopolsce. Zapewniamy darmowy odbiór pojazdów nie nadających się do samodzielnej jazdy, pomagamy w formalnościach i płacimy gotówką od ręki. Z nami załatwisz wszystko sprawnie i pozbędziesz się problemu. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl.

  Recykling pojazdów