fbpx Skip to content

KASACJA SAMOCHODÓW

Legalna i sprawna kasacja samochodów

Wszystkie pojazdy mają swój można powiedzieć tzw. cykl życia. Kasacja samochodów jest ostatnim jego etapem, a konkretniej kończy ten cykl. Pojazd zaczyna swoje życie opuszczając linię produkcyjną, trafia do salonu i potem do użytkownika. W zależności od intensywności eksploatacji i występowania zdarzeń losowych cykl ten może wyglądać bardzo różnie. Pojazdy mogą osiągnąć swojej starości, ale mogą też zakończyć cykl znacznie szybciej, w każdym razie prawie zawsze czeka je na końcu kasacja pojazdów. Oczywiście jak we wszystkim, także tutaj zdarzają się wyjątki, np. wybrane pojazdy trafiające do muzeów jako eksponaty.

Kiedy niezbędna jest kasacja samochodów?

Kasacja samochodów ogólnie mówiąc to rozwiązanie dla niesprawnych pojazdów. Jak powszechnie wiadomo każdy pojazd jest zarejestrowany i ma swojego właściciela. Niezależnie w jakim jest stanie i czy nadaje się do dalszego użytkowania czy tez nie, to w żadnym wypadku nie możemy takiego pojazdu wyrzucić na śmietnik, czy tez po prostu gdzieś porzucić. Dopóki nie wyrejestrujemy pojazdu, będziemy za niego odpowiadać. Z odpowiedzialnością z kolei wiąże się obowiązek do ponoszenia kosztów, chociażby związanych z ubezpieczeniem OC.

Co zatem zrobić w przypadku, gdy mamy niesprawny samochód, którego nie opłata się już naprawiać? Najszybszym i korzystnym rozwiązaniem jest wówczas kasacja samochodów. Pojazdy, które oddajemy do kasacji to zazwyczaj niesprawne pojazdy, które już są po prostu stare lub uległy wypadkowi. Potencjalne koszty naprawy tych pojazdów przewyższają wartość takiego pojazdu. Co ważne, sprzedając nasz wrak do miejsca, którego specjalizacją jest kasacja samochodów, również dostaniemy za niego zapłatę.

Masz stary niesprawny samochód i chcesz się go pozbyć? A może Twój samochód uległ zniszczeniu w wyniku wypadku?  Skontaktuj się z nami, wszystkim się zajmiemy. Prowadzimy legalną stację, której specjalizacją jest kasacja samochodów. Odbierzemy Twój pojazd ze wskazanego przez Ciebie miejsca i zapłacimy gotówką. Będziesz mógł wyrejestrować swoje auto i spać spokojnie!

Jakie samochody można sprzedać do kasacji?

Przyjmujemy do kasacji wszystkie samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe. Pojazd sprzedawany do kasacji może być kompletny lub niekompletny, jednak jego masa nie powinna być mniejsza niż 90% masy własnej pojazdu zawartej w dowodzie rejestracyjnym. Jeśli masa ta jest mniejsza, mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty.

KASACJA SAMOCHODÓW – ILE MOŻESZ DOSTAĆ ZA SWOJE AUTO?

Kasacja samochodów jest bezpłatna dla osoby oddającej auto do kasacji, pod warunkiem, że masa pojazdu nie jest mniejsza niż 90% masy określonej w dowodzie rejestracyjnym. Co więcej w takim przypadku nie oddajesz pojazdu, tylko go sprzedajesz. Za każde auto płacimy od ręki uczciwą cenę. Jeśli masz samochód do kasacji i chcesz się dowiedzieć ile za nie dostaniesz, zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza wyceny.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Profesjonalna Kasacja Samochodów Przybychowo

  Prowadzimy Profesjonalną Stację demontażu i kasacji pojazdów w Przybychowie w województwie Wielkopolskim. Zapewniamy darmowy odbiór niesprawnych pojazdów w odległości do ok. 100 km od naszej siedziby. Płacimy gotówką od ręki i pomagamy w formalnościach. Skontaktuj się z nami poprzez powyższy formularz lub bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 , a szybko i sprawnie pozbędziesz się niesprawnego samochodu za korzystną zapłatę.

  Kasacja Samochodów Przybychowo