fbpx Skip to content

ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW WĄGROWIEC

Legalne złomowanie samochodów Wągrowiec i okolice

Masz niesprawny pojazd nienadający się już do naprawy i interesuje Cię złomowanie samochodów Wągrowiec? Zgłoś się do nas! Prowadzimy stację demontażu i kasacji pojazdów w okolicach Wągrowca. Zapewniamy darmowy odbiór pojazdu naszym transportem, płacimy gotówką od ręki i pomagamy w formalnościach. Nie czekaj, pozbądź się problemu i odbierz gotówkę.

Złomowanie pojazdów Wągrowiec i okolice

Jesteśmy firmą z Wielkopolski, której specjalnością jest złomowanie pojazdów, Wągrowiec i okolice to nasz główny obszar działalności. Ze względu na bliskość naszego złomowiska możemy podjechać po Twój samochód, w pierwszej kolejności go wycenić jak też odebrać. Niczym nie musisz się martwić, Kasacja pojazdów załatwi wszystko za Ciebie, zapłacimy gotówką i wydamy niezbędne zaświadczenia.

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW WĄGROWIEC – CENA ZA TWÓJ POJAZD

Czy to złomowanie pojazdów Wągrowiec czy też inne miasto, za samochód oddawany na złom dostaniesz pieniądze. Chcesz wiedzieć ile zapłacimy za Twój niesprawny samochód? To zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od marki, modelu i roku produkcji pojazdu, a także jego kompletności i stanu technicznego. Ważna jest również masa całkowita pojazdu. Nie powinna być mniejsza niż 90% masy własne wpisanej w dowodzie rejestracyjnym. W przeciwnym razie możemy obciążyć Cię dodatkową opłata za każdy brakujący kilogram.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Przebieg sprzedaży samochodu na złom

  Sprzedaż samochodu na złom to poniekąd standardowa umowa kupna-sprzedaży pojazdu. Z tą różnicą, że kupując auto na złom wycofujemy je z ruchu ulicznego i dalszej eksploatacji. Dowodem tego jest unieważniony dowód rejestracyjny i wydane zaświadczenie o kasacji pojazdu. Czyli w pierwszej kolejności ustalamy cenę zakupu i zawieramy umowę kupna-sprzedaży. Umawiamy się na odbiór auta, najczęściej odbieramy je naszym transportem. Płacimy od ręki gotówką, unieważniamy dokumenty i wydajemy niezbędne zaświadczenie. Z tymi dokumentami możesz udać się do właściwego urzędu i wyrejestrować samochód.

  Złomowanie Samochodów Wągrowiec

  Wyrejestrowanie złomowanego auta jest możliwe po sprzedaży pojazdu na złom i okazaniu zaświadczenia o kasacji pojazdu.

  Tak, właściciel ma obowiązek po oddaniu pojazdu na złom, zgłosić się do właściwego urzędu z dokumentami wydanymi przez stację kasacji pojazdów, w celu wyrejestrowania samochodu.

  Sprzedając samochód do zezłomowania właściciel powinien okazać swój dowód osobisty oraz dowód rejestracyjny i kartę pojazdu, jeśli taka była wydana. Zwrotnie otrzyma unieważniony dowód rejestracyjny oraz zaświadczenie o kasacji pojazdu.