fbpx Skip to content

KASACJA POJAZDÓW TRZCIANKA

Profesjonalna i w pełni legalna kasacja pojazdów Trzcianka

Masz auto nadające się na złom i szukasz takiego miejsca jak kasacja pojazdów Trzcianka? To właśnie nas szukasz! Skontaktuj się z nami, a załatwimy wszystko szybko i sprawnie. Wycenimy Twój samochód, odbierzemy ze wskazanego miejsca naszym transportem, a do tego zapłacimy gotówką od ręki i wydamy wszystkie niezbędne dokumenty. Z nami niczym nie musisz się martwić.

Kasacja pojazdów Trzcianka i okolice

Prowadzimy profesjonalną stację, której specjalnością jest kasacja pojazdów, Trzcianka i okolice należą do głównych obszarów naszej działalności. Ze względu na niewielką odległość naszej stacji od miasta Trzcianka i okolic, możemy zawsze podjechać na wycenę auta, jeśli nie wszystko da się uzgodnić telefonicznie i mailowo. Zazwyczaj jednak jesteśmy w stanie ustalić wszystko na odległość i umówić się na odbiór samochodu, który z Trzcianki i okolic jest darmowy.

Na czym polega kasacja pojazdu?

Za zapewnienie kasacji pojazdu odpowiada właściciel. Jednak przeprowadzić ją mogą uprawnione do tego punkty tzw. stacje demontażu i kasacji, takie jak my. Niezależnie czy mówimy o takim miejscu jak kasacja pojazdów Trzcianka czy też o innej lokalizacji proces kasacji pojazdu przebiega tak samo. W pierwszej kolejności auto jest demontowane na części, które z kolei segreguje się pod względem możliwości ponownego wykorzystania i rodzajów materiałów. Cześć z nich po dokładnym sprawdzeniu i oczyszczeniu trafia od razu do dalszej odsprzedaży, niektóre najpierw przechodzą regeneracje, inne trafiają do recyklingu a jeszcze inne do utylizacji.

KASACJA POJAZDÓW TRZCIANKA – WYCENA AUTA NA ZŁOM

Chcesz wiedzieć ile zapłacimy za Twoje auto, które sprzedaż do kasacji? Wypełnij poniższy formularz podając informacje o swoim pojeździe, a my zaproponujemy najkorzystniejszą dla Ciebie cenę. Podaj szczegóły odnośnie stanu technicznego i załącz zdjęcie, jeśli masz.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – Szybko i Sprawnie

  Kasacja Przybychowo to profesjonalna kasacja pojazdów, Trzcianka i okolice to główny obszar naszej działalności. Zajmujemy się złomowaniem samochodów oraz sprzedażą oryginalnych części używanych. Jeśli masz dodatkowe pytania, pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu +48 500 606 771 lub adresem mailowym  biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Kasacja pojazdów Trzcianka - Kasacja Przybychowo

  Kasacja Przybychowo zapewnia legalną kasację pojazdów, darmowy odbiór niesprawnych aut z miasta Trzcianka i okolic, płatność od ręki gotówką i pomoc w formalnościach.

  Złomowanie auta nie kosztuje nic jego właściciela. Oddając samochód na złom, tak naprawdę go sprzedajemy i dostajemy za niego pieniądze. Ważne, aby pojazd ważył minimum 90% masy własnej, w przeciwnym razie mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty.

  Sprzedając samochód do kasacji należy okazać swój dowód osobisty (jako właściciela pojazdu), dowód rejestracyjny i kartę pojazdu jeśli została wydana. Zwrotnie otrzymuje się unieważniony dowód rejestracyjny oraz zaświadczenie o kasacji pojazdu. Z tymi dokumentami można udać się do odpowiedniego urzędu, aby wyrejestrować samochód.