fbpx Skip to content

SKUP SAMOCHODÓW ROZBITYCH

Skup samochodów rozbitych do zezłomowania

Samochody po wypadku, których nie warto już naprawiać trafiają najczęściej na tzw. skup samochodów rozbitych. To bardzo wygodny sposób na pozbycie się zniszczonego samochodu. Zdarza się, że nasz samochód uczestniczy w kolizji drogowej i ulega poważnym uszkodzeniom. Mając wykupione ubezpieczenie AC w pierwszej kolejności należy skontaktować się z ubezpieczycielem, aby wycenił szkody. Przy rozległych uszkodzeniach, gdy wycena naprawy zaczyna przewyższać wartość pojazdu, ubezpieczyciel może stwierdzić szkodę całkowitą. Co to oznacza i z czym to się wiąże? Uznanie szkody całkowitej oznacza, że ubezpieczyciel wypłaci ubezpieczenie a samochód powinien trafić do kasacji, gdyż nie nadaje się już do naprawy, a co za tym idzie do dalszego użytkowania. W takiej sytuacji warto sprzedać go na skup samochodów rozbitych, gdzie zostanie zdemontowany na części i zezłomowany.

Jak sprzedać pojazd na skup samochodów rozbitych?

Sprzedaż pojazdu na skup rozbitych aut może wydawać się nie lada wyzwaniem. Bo przecież skoro masz zniszczone auto, to jak je przemieścić i dostarczyć do skupu. Nic bardziej mylnego. Firmy prowadzące złomowisko samochodów i skupujące takie pojazdy oferują odbiór pojazdu ze wskazanego przez Ciebie miejsca. To bardzo wygodne i dzięki temu o nic nie musisz się martwić. Wystarczy, że skontaktujesz się z wybraną firmą, taką jak Kasacja Przybychowo, umówisz na odbiór auta i odbierzesz gotówkę. To ile możesz otrzymać sprzedając pojazd na skup samochodów rozbitych zależy od tego, jakie masz auto i w jakim stanie.

Dokumenty przy sprzedaży rozbitego pojazdu

Chcąc sprzedać pojazd na skup samochodów rozbitych, potrzebujesz przede wszystkim dokumenty pojazdu czyli dowód rejestracyjny i kartę pojazdu, o ile została wydana. Przy samej sprzedaży musisz też okazać swój dokument tożsamości i opcjonalnie upoważnienie w przypadku jeśli nie jesteś właścicielem. Zwrotnie otrzymasz unieważnione dokumenty samochodu oraz zaświadczenie o kasacji pojazdu. Z tymi dokumentami należy udać się do właściwego w Twoim regionie urzędu, aby wyrejestrować pojazd.

Masz rozbity samochód i chcesz się go jak najszybciej pozbyć? Skontaktuj się z nami, a będziesz mieć problem z głowy i na tym zarobisz. Odbierzemy Twoje auto ze wskazanego miejsca, zapłacimy gotówką od ręki i pomożemy w formalnościach.

SKUP SAMOCHODÓW ROZBITYCH – ZA ILE KUPIMY TWOJE AUTO

Masz rozbity samochód i chcesz dowiedzieć się za jaką kwotę możesz je nam sprzedać? Wypełnij poniższy formularz, opisz w jakim stanie jest samochód i skąd mamy go odebrać. Otrzymasz od nas korzystną wycenę i pamiętaj, że płacimy gotówką od ręki. Jeśli będzie brakować nam jakichś informacji, to skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – skupujemy pojazdy do demontażu i na złom

  Kasacja Przybychowo to profesjonalna stacja demontażu i kasacji pojazdów skupująca między innymi rozbite samochody po wypadkach. Chcesz pozbyć się zniszczonego pojazdu? Skontaktuj się z nami, a załatwimy wszystko w mgnieniu oka. Odbierzemy Twój pojazd naszym transportem, zapłacimy gotówką od ręki i pomożemy w formalnościach. Zapewniamy darmowy transport w obrębie ok. 100 km od naszej siedziby w Przybychowie koło Obornik (Wielkopolska). Napisz do nas przez powyższy formularz lub bezpośrednio na adres biuro@kasacjaprzybychowo.pl. Jeśli masz dodatkowe pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu +48 500 606 771.

  Skup samochodów rozbitych