fbpx Skip to content

ODDANIE SAMOCHODU NA ZŁOM

Oddanie samochodu na złom i do kasacji

Mając niesprawne auto, którego nie chce się już naprawiać, warto rozważyć oddanie samochodu na złom. W zasadzie nie jest to oddanie a sprzedaż auta na złom, ponieważ firmy płacą za pojazdy, które przyjmują na złom. Gdzie można sprzedać taki pojazd? Złomowanie mogą przeprowadzać jedynie uprawnione do tego jednostki, czyli najlepiej do certyfikowanej stacji demontażu i kasacji pojazdów takiej jak np. Kasacja Przybychowo.

Oddanie samochodu na złom – formalności

Oddanie samochodu na złom wiąże się z kilkoma istotnymi formalnościami, które warto znać, aby proces przebiegał sprawnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

 • Dokumenty pojazdu: Przed oddaniem auta na złom, należy przygotować wszystkie niezbędne dokumenty. Do nich zazwyczaj należą dowód rejestracyjny, dowód osobisty i w zależności od sytuacji mogą być potrzebne upoważnienia współwłaścicieli, jeśli nie będzie ich przy sprzedaży.
 • Wybór stacji kasacji pojazdów: Właściciel ma możliwość wyboru firmy zajmującej się złomowaniem. Ważne jest, aby wybrać legalną i certyfikowaną stację, która przestrzega wszystkich obowiązujących przepisów. W wielu przypadkach można skorzystać z usług firmy oferującego jednocześnie odbiór niesprawnego pojazdu.
 • Transport pojazdu: Jeżeli właściciel sam nie może dostarczyć auta do zakładu złomowania, istnieje możliwość skorzystania z usługi holowania lub odbioru pojazdu przez stację kasacji pojazdów.
 • Złomowanie pojazdów: Po dostarczeniu pojazdu, stacja złomowania przeprowadza proces złomowania. Właściciel otrzymuje potwierdzenie kasacji, które jest istotne do późniejszego wyrejestrowania pojazdu z ewidencji.
 • Wyrejestrowanie pojazdu: Ostatnim etapem jest formalne wyrejestrowanie pojazdu z odpowiednich rejestrów. Potwierdzenie kasacji pojazdu i unieważniony dowód rejestracyjny jest często niezbędne do przeprowadzenia tego procesu.

Chcesz oddać samochód na złom i jeszcze na tym zarobić? Zgłoś się do nas, chętnie go od Ciebie kupimy i zezłomujemy. Zapewniamy odbiór niesprawnego auta, pomoc w formalnościach i płacimy gotówką od ręki.

ODDANIE SAMOCHODU NA ZŁOM – CENA

Pamiętaj, że oddanie samochodu na złom, to tak naprawdę jego sprzedaż. Oznacza to, że zapłacimy za Twoje auto na złom. Wypełnij poniższy formularz, opisz w jakim stanie jest Twój samochód, a zwrotnie otrzymasz od nas atrakcyjną propozycję.

Oddanie samochodu na złom - wycena

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Jakie pojazdy przyjmujemy na złom?

  W naszej stacji demontażu i kasacji pojazdów przyjmujemy różnego rodzaju pojazdy od samochodów osobowych, przez dostawcze i ciężarowe, aż po autobusy, pojazdy specjalne czy też jednoślady. Kupimy od Ciebie pojazd na złom pochodzący zarówno z polski jak i z zagranicy. Skupujemy stare samochody, pojazdy uszkodzone i powypadkowe, praktycznie w każdym stanie.

  Kasacja Przybychowo – Kupimy Twoje auto na złom

  Prowadzimy certyfikowaną stację demontażu i kasacji pojazdów w Wielkopolsce. Jeśli chcesz oddać swój samochód na złom, zgłoś się do nas – odbierzemy go naszym transportem i zapłacimy gotówką. Wypełnij powyższy formularz, a dowiesz się, ile możesz za niego dostać. Jesteśmy też dostępni pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl.

  Oddanie samochodu na złom - Kasacja Przybychowo