fbpx Skip to content

SKUP AUT OBORNIKI

Pobliski skup aut Oborniki

Interesuje Cię skup aut Oborniki i chcesz sprzedaż swoje auto na złom? Zgłoś się do nas, skupujemy wszystkie rodzaje pojazdów do kasacji. Pomagamy w formalnościach, zapewniamy odbiór pojazdu naszym transportem i płacimy od ręki gotówką. Korzystając z naszych usług pozbywasz się problemu i otrzymujesz korzystną cenę za Twoje auto.

Skup aut Oborniki i okolice

Nasza siedziba znajduje się w Przybychowie, dlatego skup aut Oborniki i okolice to główne hasło, pod którym możesz nas znaleźć. Bliskość naszej stacji sprawia, że możemy zapewnić sprawną obsługę zlecenia i darmowy odbiór Twojego niesprawnego pojazdu ze wskazanego miejsca. Specjalizujemy się w demontażu i kasacji pojazdów, możesz sprzedać nam swoje auto w dowolnym stanie.

Jakie pojazdy przyjmujemy na nasz skup?

Skupujemy wszystkie rodzaje pojazdów od samochodów osobowych, przez dostawcze aż po ciężarowe. Trafiają do nas pojazdy, które nie nadają się już do dalszej eksploatacji tylko nadają się na auto złom. Powodów może być kilka, najczęstszymi są uszkodzenia mechaniczne w wyniku wypadków i zużycia. Czasami są to pojazdy bardzo stare, których nie warto już naprawiać, gdyż koszty naprawy przewyższają wartość samego auta. Czasami są to też pojazdy dość nowe, które uległy obszernym uszkodzeniom podczas wypadków i kolizji drogowych. Mogą to być pojazdy kompletne lub niekompletne, ma to jednak wpływ na ich cenę.

SKUP AUT OBORNIKI – ILE ZAPŁACIMY ZA TWOJE AUTO?

To ile zapłacimy za Twój pojazd nie zależy od tego czy szukasz takiego miejsca jak skup aut Oborniki czy też jesteś z innego miasta. Na cenę ma wpływ przede wszystkim kompletność i masa pojazdu, jak również stan techniczny, marka i model oraz rok produkcji. Aby otrzymać od nas korzystną propozycję cenową, wypełnij poniższy formularz, jeśli masz to załącz zdjęcia, będzie nam łatwiej dokonać adekwatnej wyceny.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo koło Obornik

  Prowadzimy profesjonalny skup aut i stację demontażu i kasacji pojazdów. Jeśli interesuje Cię skup aut Oborniki i chcesz pozbyć się swojego auta, my chętnie je od Ciebie odkupimy. Nasza działalność jest w pełni legalna i posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia. Pomożemy Ci w formalnościach, wydamy potrzebne zaświadczenie, z którym możesz udać się do urzędu wyrejestrować pojazd. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz lub bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 lub adresem mailowym  biuro@kasacjaprzybychowo.pl.

  Skup aut Oborniki - Kasacja Przybychowo