fbpx Skip to content

AUTO ZŁOM SWARZĘDZ

Profesjonalny auto złom Swarzędz

Masz niesprawny pojazd i szukasz takiego miejsca jak auto złom Swarzędz? Zgłoś się do nas! Prowadzimy profesjonalną stację kasacji pojazdów, skupujemy auta na złom z Twojej okolicy. Zapewniamy darmowy odbiór auta i płacimy gotówką. Z nami o nic nie musisz się martwić, wszystko przebiegnie szybko i sprawnie.

Profesjonalny auto złom Swarzędz i okolice

Specjalnością naszej stacji jest auto złom, Swarzędz i okolice to jeden z głównych obszarów naszej działalności. Mając niesprawny pojazd, który chcesz sprzedać na złom, nie musisz się martwić jak je do nas dostarczyć. Odbierzemy Twoje auto ze Swarzędza lub okolic naszym transportem zupełnie bezpłatnie. Jesteśmy uprawnioną jednostką demontażu i kasacji pojazdów i działalny w pełni legalnie. Otrzymasz od nas gotówkę od ręki i wszelkie niezbędne dokumenty potwierdzające przyjęcie pojazdu do kasacji. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz i umówisz na odbiór samochodu w wyznaczonym terminie i miejscu.

Jakie pojazdy przyjmujemy na auto złom Swarzędz?

Skupujemy na auto złom wszystkie rodzaje pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Mogą to być auta zarówno z kraju jak i z zagranicy. Jesteśmy zainteresowani pojazdami w każdym stanie, czy to powypadkowymi, czy też uszkodzonymi w wyniku zdarzeń losowych, jak też niesprawnymi potocznie mówiąc ze starości. Możesz przywieźć do nas swój pojazd osobiście lub umówić się z nami na jego odbiór we wskazanym miejscu.

AUTO ZŁOM SWARZĘDZ – WYCENA TWOJEGO POJAZDU

Niezależnie czy szukasz takiego miejsca jak auto złom Swarzędz, czy też inne okolice, kwota, jaką zapłacimy za Twój niesprawny samochód zależy od kilku czynników. Mowa tutaj przede wszystkim o rodzaju pojazdu, marce i modelu, stanie technicznym, masie własnej i kompletności. Wypełnij poniższy formularz, opisz stan swojego pojazdu i załącz zdjęcia jeśli posiadasz, a my zaproponujemy Ci korzystną cenę.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – auto złom w Wielkopolsce

  Nasza Kasacja Przybychowo znajduje się w Przybychowie koło Obornik w województwie Wielkopolskim. Skupujemy do zezłomowania pojazdy z kraju jak i z zagranicy. Zapewniamy darmowy odbiór samochodu naszym transportem z okolicy ok. 100 km od naszej siedziby, w tym m. in. z miasta Swarzędz. Chcesz wiedzieć ile zapłacimy za Twoje auto? Wypełnij powyższy formularz wyceny, a otrzymasz od nasz korzystną propozycję. Jeśli masz dodatkowe pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Auto złom Swarzędz