fbpx Skip to content

AUTO KASACJA WIELKOPOLSKA

Profesjonalna auto kasacja w Wielkopolsce

Masz niesprawny pojazd, który nadaje się na złom i szukasz auto kasacja Wielkopolska? Jesteś w dobrym miejscu! Prowadzimy stację kasacji pojazdów w Wielkopolsce. Zgłoś się do nas, wycenimy Twój samochód, odbierzemy go naszym transportem i zapewnimy wszystkie formalności. Płacimy od ręki gotówką, z nami niczym nie musisz się martwić.

Auto kasacja Wielkopolska i okolice

Jesteśmy firmą z wszystkimi uprawnieniami, której specjalnością jest auto kasacja, Wielkopolska i okolice to główny obszar naszej działalności. Nasza stacja kasacji pojazdów znajduje się w Przybychowie koło Obornik, właśnie w województwie wielkopolskim. Zapewniamy sprawną obsługę, dlatego jeśli szukasz auto kasacja Wielkopolska, skontaktuj się z nami. Nie musisz się martwić, że Twoje auto jest niesprawne i nie możesz nim do nas dojechać – my odbierzemy je od Ciebie bez dodatkowych opłat.

Jakie pojazdy przyjmujemy do auto kasacji?

Nasza siedziba znajduje się w Wielkopolsce i w tym rejonie zapewniamy darmowy odbiór niesprawnego auta. Przyjmujemy jednak pojazdy z całej Polski jak również z zagranicy. Możesz nam sprzedać zarówno samochód osobowy jak i dostawczy czy też ciężarowy. Może to być również autobus, ciągnik, radiowóz itp. Skontaktuj się z nami a ustalimy szczegóły dotyczące ceny i odbioru pojazdu.

Jakie dokumenty są potrzebne do kasacji pojazdu?

Sprzedając pojazd do auto kasacji potrzebujesz standardowe dokumenty, jak przy każdej umowie kupna sprzedaży samochodu. Przede wszystkim potrzebne będą dokumenty pojazdu, czyli dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu, jeśli była wydana. Nie obędzie się też bez Twojego dowodu osobistego. Zwrotnie otrzymasz unieważnione dokumenty samochodu oraz zaświadczenie o kasacji pojazdu, z którym możesz się udać do urzędu w celu wyrejestrowania auta.

AUTO KASACJA WIELKOPOLSKA – ILE ZAPŁACIMY ZA TWÓJ SAMOCHÓD

Niezależnie czy szukasz takiego miejsca jak auto kasacja Wielkopolska czy też w innym województwie, cena za Twoje auto zależy od kilku czynników. Wpływ na kwotę, jaką możesz otrzymać ma przede wszystkim masa pojazdu, jego marka i model, rok produkcji, stan techniczny i kompletność. Wypełnij poniższy formularz, a zwrotnie otrzymasz od nas informację ile zapłacimy za Twój samochód.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Profesjonalna auto kasacja w Wielkopolsce

  Kasacja Przybychowo to stacja demontażu i kasacji pojazdów znajdująca się w Wielkopolsce. Skupujemy na złom wszystkie rodzaje aut. Zapewniamy korzystną wycenę, odbiór niesprawnego pojazdu ze wskazanego miejsca i płatność gotówką od ręki. Z nami wszystko przebiega szybko i sprawnie, o nic nie musisz się martwić. Pozbędziesz się problemu i jeszcze na tym zarobisz. Wydajemy również odpowiednie zaświadczenia, które są niezbędne do wyrejestrowania pojazdu w urzędzie.

  Auto kasacja Wielkopolska - Kasacja Przybychowo