fbpx Skip to content

KASACJA POJAZDÓW PIŁA

Kasacja pojazdów Piła i okolice

Masz niesprawne auto, którego chcesz się pozbyć i szukasz takiego miejsca jak Kasacja pojazdów Piła? Jesteś w dobrym miejscu, prowadzimy profesjonalną stację demontażu i kasacji pojazdów w Wielkopolsce. Odbieramy samochody naszym własnym transportem w obrębie 100 km od naszej siedziby. Naszą specjalnością jest kasacja pojazdów, Piła i okolice to nasz główny obszar działalności.

Kasacja pojazdów Piła – gdzie i jak sprzedać sprzedać auto na złom?

Mieszkasz w mieście Piła lub okolicach i jesteś właścicielem samochodu nadającego się już tylko na auto złom? Wystarczy, że zgłosisz się do nas, a odbierzemy Twoje auto, zapłacimy i wydamy odpowiednie dokumenty. Kasacja Przybychowo to profesjonalna kasacja pojazdów, Piła i pozostała część Wielkopolski to rejon, z którego zapewniamy darmowy transport wraku. Zadzwoń lub napisz do nas, wycenimy Twój pojazd, umówimy się na odbiór i pomożemy Ci w formalnościach.

Do sprzedaży auta na złom wystarczy, że przygotujesz dowód rejestracyjny pojazdu, kartę pojazdu (jeśli taka była wydana) oraz swój dokument tożsamości (jako właściciela). Odbierając od Ciebie pojazd z miasta Piła lub okolic, unieważnimy dowód rejestracyjny i wydamy zaświadczenie o kasacji pojazdu. Z tymi dokumentami możesz udać się do właściwego urzędu i wyrejestrować samochód. Od tego momentu nie ponosisz już żadnej odpowiedzialności i obowiązku ponoszenia jakichkolwiek opłat z tytułu jego posiadania. Pamiętaj, że bez odpowiednich dokumentów nie wyrejestrujesz pojazdu, zatem nie możesz go tak po prostu wyrzucić lub porzucić.

KASACJA POJAZDÓW PIŁA – CENA ZA AUTO NA ZŁOM

Pojazdy oddawane na złom mogą być różne. Niezależnie czy będzie to kasacja pojazdów Piła czy też inny rejon Polski, za sprzedaż auta na złom otrzymasz odpowiednią zapłatę. Jest jeden warunek, pojazd nie może mieć mniejszej masy niż 90% masy własnej uwzględnionej w dowodzie rejestracyjnym. Chcesz wiedzieć ile dostaniesz za swoje auto? Wypełnij poniższy formularz wyceny, opisz w skrócie stan pojazdu i jeśli masz to załącz zdjęcia. Na tej podstawie otrzymasz od nas informację zwrotną, ile możemy zaoferować.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Darmowy odbiór auta i płatność gotówką od ręki

  Prowadzimy w pełni legalną kasację pojazdów w Wielkopolsce. Nie musisz się martwić o dostarczenie do nas niesprawnego pojazdu, to my odbierzemy go od Ciebie. Wystarczy, że wskażesz nam miejsce, w którym znajduje się Twój wrak i umówisz się z nami na jego odbiór. Za pojazd płacimy gotówką od ręki, jak tylko się dogadamy w kwestii ceny. Skorzystanie z usług Kasacji Przybychowo, jest równoznaczne z załatwieniem wszystkiego szybko i sprawnie. Wybierając nas niczym nie musisz się martwić. Jeśli masz dodatkowe pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu +48 500 606 771 oraz pod adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl Jeśli chcesz poznać cenę, jaką możemy zaoferować za Twoje auto, wypełnij powyższy formularz wyceny.

  Kasacja pojazdów Piła i okolice