fbpx Skip to content

STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW

Profesjonalna stacja demontażu pojazdów w Wielkopolsce

Stacja demontażu pojazdów to firma, innymi słowy zakład zajmujący się przetwarzaniem pojazdów wycofanych z eksploatacji. Proces przetwarzania pojazdów obejmuje miedzy innymi właśnie demontaż samochodu, stąd nazwa. Do prowadzenia tego typu działalności niezbędne jest uzyskanie odpowiednich uprawnień. Co ważne tylko uprawnione jednostki takie, jak stacje demontażu pojazdów, mogą demontować samochody na części i wycofywać je z eksploatacji. Nie możesz zrobić tego samodzielnie nawet, jeśli potrafisz i masz do tego odpowiedni sprzęt.

Czym zajmuje się stacja demontażu pojazdów?

Mając niesprawny samochód, którego nie chcesz już naprawiać, bo bardziej opłaca Ci się go pozbyć, musisz zgłosić się do stacji demontażu i kasacji pojazdów. Czym zajmuje się taka stacja demontażu pojazdów? Jak sama nazwa wskazuje demontażem i kasacją samochodów, po wcześniejszym wycofaniem ich z eksploatacji. Kolejność przeprowadzanych procesów to: oczyszczenie pojazdu z substancji niebezpiecznych i innych płynów, demontaż na części i ich segregacja, złomowanie i recykling.

Demontaż pojazdów obejmuje rozłożenie go na części, które segreguje się w zależności od ich dalszej użyteczności i materiałów. Mowa tutaj o podziale na części, które nadają się do dalszej eksploatacji bezpośrednio po ich sprawdzeniu lub ewentualnej regeneracji oraz na te, które można ponownie przetworzyć uwzględniając podział ze względu na rodzaj materiału. Wszystko pozostałe, czego nie można ponownie wykorzystać, trafia do utylizacji.

Masz niesprawny samochód, którego chcesz się jak najszybciej pozbyć, bo nadaje się już tylko na złom? Zgłoś się do naszej stacji demontażu i kasacji pojazdów! Kupimy Twoje auto, odbierzemy je naszym transportem i pomożemy w formalnościach. Z nami o nic nie musisz się martwić.

Kroki oddania auta do demontażu i kasacji

Zastanawiasz się co zrobić, gdy masz auto nadające się na złom i chcesz się go jak najszybciej pozbyć? Wystarczy, że znajdziesz stację taką jak Kasacja Przybychowo, dogadasz się w sprawie wyceny i umówisz na odbiór pojazdu ze wskazanego miejsca. Dzięki temu, że stacja demontażu pojazdów zapewnia transport niesprawnego pojazdu, nie musisz się martwić, że Twoje auto nie jest już „na chodzie”. Zapłacimy Ci za auto gotówką od ręki i wydamy niezbędne zaświadczenie o kasacji, z którym należy się udać do urzędu w celu wyrejestrowania pojazdu.

STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW – WYCEŃ SWOJE AUTO

Chcesz dowiedzieć się, ile zapłacimy za Twoje auto do demontażu i kasacji? Wypełnij poniższy formularz, opisz w jakim stanie jest Twój pojazd i jeśli masz możesz załączyć zdjęcia. Zwrotnie otrzymasz od nas atrakcyjną propozycję zakupu Twojego auta i umówimy się na jego odbiór.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – Stacja demontażu pojazdów

  Kasacja Przybychowo to profesjonalna i w pełni legalna stacja demontażu pojazdów, która zajmuje się demontażem i kasacją aut. Z nami o nic nie musisz się martwić, załatwimy wszystko za Ciebie. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 i adresem mailowym  biuro@kasacjaprzybychowo.pl.

  Stacja demontażu pojazdów