fbpx Skip to content

KASACJA POJAZDÓW CZARNKÓW

Legalna kasacja pojazdów Czarnków i okolice

Chcesz sprzedać swój niesprawny samochód i szukasz takiego miejsca jak kasacja pojazdów Czarnków? Zgłoś się do nas, kupimy go od Ciebie, odbierzemy naszym transportem i zapłacimy gotówką od ręki! Znajdujemy się w Przybychowie bardzo blisko Czarnkowa, z nami o nic nie musisz się martwić. Złomujemy samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe.

Kasacja pojazdów Czarnków i okolice

Jesteśmy firmą prowadzącą profesjonalną stację demontażu w Przybychowie. Naszą specjalnością jest auto złom i kasacja pojazdów, Czarnków i okolice to główny obszar naszej działalności. Oferujemy korzystne ceny za samochody, które kupujemy do kasacji. Zapewniamy darmowy odbiór pojazdów z obszaru ok. 100 km od naszej firmy, w tym między innymi z miasta Czarnków i okolic. Dbamy, aby cały proces przebiegał sprawnie i w pełni legalnie. Zapewniamy pomoc w formalnościach, wystarczy że się z nami skontaktujesz a my wyjaśnimy każdy krok.

Jak przebiega sprzedaż auta do zezłomowania?

Samochody niesprawne ze starości i powypadkowe, których nie warto już naprawiać, powinny trafić na złom. Kasacja pojazdów Czarnków to właśnie jedno z miejsc, gdzie trafiają takie pojazdy. Co zrobić, jeśli jesteś posiadaczem niesprawnego pojazdu i chcesz się go pozbyć? Przede wszystkim skontaktuj się z nami i podaj informacje o pojeździe, jego stanie technicznym i miejscu, w którym się znajduje. Zwrotnie otrzymasz od nas wycenę za Twoje auto i umówimy się na jego odbiór ze wskazanego przez Ciebie miejsca.

Sprzedając nam samochód do kasacji powinieneś nam okazać swój dowód osobisty, dowód rejestracyjny pojazdu oraz kartę pojazdu, jeśli taka była wydana. Za Twoje auto zapłacimy od ręki, unieważnimy dokumenty pojazdu i wydamy zaświadczenie o kasacji. Pozostanie Ci tylko udać się z tymi dokumentami do odpowiedniego urzędu w celu wyrejestrowania samochodu. Pamiętaj też, że na tej podstawie możesz wypowiedzieć umowę ubezpieczenia OC, aby nie ponosić więcej kosztów z tytułu posiadania samochodu.

KASACJA POJAZDÓW CZARNKÓW – ILE ZAPŁACIMY ZA TWOJE AUTO?

Chcesz wiedzieć ile pieniędzy możesz dostać za swój niesprawny samochód? Wypełnij poniższy formularz, załącz zdjęcia jeśli posiadasz, a my zwrotnie przedstawimy Ci naszą ofertę. Pamiętaj, że zapewniamy darmowy transport, jeśli Twoje auto jest niesprawne i nie możesz sam go nam dostarczyć.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Szybko i sprawnie, o nic nie musisz się martwić!

  Kasacja Przybychowo to profesjonalna stacja demontażu i kasacji pojazdów z wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami. Oferujemy korzystne ceny za pojazdy, które przyjmujemy do kasacji. Płacimy gotówką od ręki, zapewniamy odbiór wraków naszym transportem. Mieścimy się w Przybychowie koło Obornik w województwie Wielkopolskim. Chcesz wiedzieć więcej lub masz pytania odnośnie procesu oddania auta na złom? Zadzwoń pod numer +48 500 606 771 lub napisz na adres biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Kasacja pojazdów Czarnków
  Kasacja pojazdów w okolicach Czarnkowa