fbpx Skip to content

LIKWIDACJA SAMOCHODU

Likwidacja samochodu – ostatni etap cyklu życia pojazdu

Proces, jakim jest likwidacja samochodu, to etap nieunikniony w życiu każdego pojazdu. Choć kojarzy się z końcem pewnego rozdziału, to jednak likwidacja samochodu stanowi istotny etap w zarządzaniu cyklem życia pojazdu, przynosząc korzyści zarówno dla właścicieli, jak i dla środowiska. To symboliczne pożegnanie z wiernym towarzyszem, a jednocześnie proaktywny sposób na wpisanie się w ideę zrównoważonego rozwoju, chroniąc środowisko i odzyskując wartościowe surowce.

Likwidacja samochodu i jej przyczyny

Samochody trafiają do likwidacji z różnych powodów. Mogą to być poważne uszkodzenia mechaniczne, przekroczenie ekonomicznego sensu naprawy, czy też decyzja właściciela o wymianie na nowy model. Likwidacja samochodu staje się nieuchronnym krokiem w przypadku pojazdów, które przeszły swój zenit, nie spełniają już oczekiwań użytkowników i przede wszystkim nie nadają się do dalszego użytkowania. Taki stan rzeczy może być spowodowany wypadkiem, zużyciem czy też starością.

Masz samochód nadający się już tylko do likwidacji i chcesz się go pozbyć? Zgłoś się do nas! Kupimy go od Ciebie na nasz auto złom i odbierzemy ze wskazanego miejsca. Pomagamy też w formalnościach i co więcej płacimy gotówka od ręki.

LIKWIDACJA SAMOCHODU – SPRZEDAŻ AUTA NA ZŁOM

Konsekwencją decyzji o likwidacji samochodu jest sprzedaż auta na złom. Zastanawiasz się, ile możesz dostać za swoje auto na złom? Wypełnij poniższy formularz, a otrzymasz od nas atrakcyjną propozycję zakupu i umówimy się na odbiór Twojego pojazdu.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Korzyści płynące z legalnej likwidacji samochodu

  Odpowiedzialne zarządzanie odpadami

  Likwidacja samochodu wymaga odpowiedzialnego podejścia do zarządzania odpadami. Proces ten obejmuje demontaż pojazdu, sortowanie materiałów, odzyskiwanie wartościowych surowców oraz bezpieczną utylizację substancji chemicznych. Działania te mają na celu minimalizację negatywnego wpływu na środowisko, wpisując się w ideę zrównoważonego rozwoju.

  Recykling Komponentów

  Jednym z kluczowych elementów likwidacji samochodu jest recykling jego komponentów. Metalowe elementy, szkło czy tworzywa sztuczne są starannie segregowane i przekazywane do procesów recyklingu. Dzięki temu możliwe jest ponowne wykorzystanie materiałów, zmniejszając zapotrzebowanie na surowce naturalne i redukując ilość odpadów.

  Bezpieczna utylizacja substancji chemicznych

  Likwidacja samochodu to także eliminacja potencjalnie szkodliwych substancji chemicznych. Oleje silnikowe, płyny hamulcowe, czy ciecze chłodzące są starannie usuwane i poddawane odpowiednim procesom utylizacji. Dbając o bezpieczne pozbywanie się tych substancji, likwidacja samochodu chroni środowisko naturalne przed negatywnym wpływem.

  Aspekt Ekonomiczny

  Warto również zauważyć, że likwidacja samochodu może mieć aspekt ekonomiczny. Właściciele mogą otrzymać pewne korzyści finansowe za wartościowe komponenty, które zostaną odzyskane z ich pojazdu. To swoiste odszkodowanie, które może złagodzić koszty związane z koniecznością pozbycia się samochodu.

  Kasacja Przybychowo – złomowanie i likwidacja samochodów

  Prowadzimy stację demontażu i kasacji pojazdów w Przybychowie koło Obornik (Wielkopolska). Zapewniamy darmowy odbiór niesprawnych pojazdów naszym transportem z odległości do ok. 100 km od naszej stacji. Pomagamy w formalnościach i płacimy gotówką od ręki. Działamy w pełni legalnie i otrzymasz od nas właściwe zaświadczenie o kasacji pojazdu. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz, napisz bezpośrednio na adres biuro@kasacjaprzybychowo.pl lub zadzwoń pod numer +48 500 606 771.

  Likwidacja samochodu