fbpx Skip to content

KASACJA POJAZDÓW GNIEZNO

Profesjonalna kasacja pojazdów Gniezno

Jesteś właścicielem niesprawnego auta, które nie nadaje się już ani do użytku ani do naprawy i szukasz takiego miejsca jak kasacja pojazdów Gniezno? Jesteś w dobrym miejscu! Zgłoś się do nas a kupimy Twoje auto za do kasacji, zapłacimy gotówką od ręki i odbierzemy je od Ciebie naszym transportem. Z nami nie musisz się martwić, że nie chce odpalić, albo po prostu nie nadaje się do jazdy.

Kasacja pojazdów Gniezno i okolice

Prowadzimy profesjonalna stację, której specjalnością jest kasacja pojazdów, Gniezno i okolice to jeden z głównych obszarów naszej działalności. Zapewniamy legalną kasację pojazdów i wszystkie dokumenty. Jeśli masz niesprawne auto w mieście Gniezno lub okolicach i nie jesteś w stanie nim do nas dojechać, niczym się nie martw. Zadzwoń lub napisz do nas a odbierzemy bezpłatnie Twój pojazd ze wskazanego adresu.

Jakie pojazdy przyjmujemy do kasacji?

Przyjmujemy do kasacji pojazdy z całego kraju oraz te z zagranicy. Niezależnie czy interesuje Cię kasacja pojazdów Gniezno czy też jesteś z innego miasta, chętnie kupimy Twoje auto do kasacji. Możesz sprzedać nam każdy pojazd, zarówno samochód osobowy, dostawczy jak i ciężarowy. Kupujemy auta kompletne i niekompletne. Pamiętaj tylko, że jeśli Twoje auto waży mniej niż 90% masy własnej, która jest zawarta w dowodzie rejestracyjnym, możemy odliczyć cenę za brakujące kilogramy.

KASACJA POJAZDÓW GNIEZNO – WYCENA AUTA

Chcesz dowiedzieć się ile zapłacimy za Twoje niesprawne auto? Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz a otrzymasz od nas darmową wycenę. Napisz jeśli Twój pojazd jest niekompletny, możesz załączyć zdjęcia jeśli posiadasz. Jak nie wiesz jak opisać stan pojazdu to niczym się nie martw. Najważniejsze, że podasz nam informacje o marce, modelu i roku produkcji. Jeśli zabraknie nam jakichś informacji skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Na czym polega kasacja pojazdu?

  Kasacja pojazdu czy też inaczej autokasacja, ma na celu odzyskanie możliwie największej ilości elementów oraz materiałów i utylizację substancji niebezpiecznych oraz części, których już nie da się wykorzystać. W pierwszej kolejności polega na demontażu pojazdu i segregacji części i materiałów. Są one dzielone na te, które mogą być ponownie wykorzystane od razu, na te do regeneracji oraz te, do utylizacji. Podobnie z materiałami – są one oczyszczone i odpowiednio segregowane. Część z nim trafia do ponownego przetworzenia i uczestniczy ponownie w wytwarzaniu innych produktów.

  Warto pamiętać, że każdy właściciel pojazdu, który nie nadaje się już do użytkowania, jest zobowiązany zapewnić mu kasację, jednak nie może jej przeprowadzić samodzielnie. Proces ten mogą przeprowadzać jedynie uprawnione do tego firmy tzw. stacje demontażu i kasacji pojazdów takie jak my czyli Kasacja Przybychowo.

  Sprzedaj nam swój samochód do kasacji

  Prowadzimy profesjonalną stację demontażu i kasacji pojazdów. Nasza siedziba znajduje się w Przybychowie koło Obornik w województwie Wielkopolskim. Przyjmujemy pojazdu z całego kraju, zapewniamy darmowy odbiór wraków w obrębie do ok. 100 km od naszej siedziby, w tym z Gniezna. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz lub bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 lub adresem mailowym  biuro@kasacjaprzybychowo.pl.

  Kasacja pojazdów Gniezno - Kasacja Przybychowo