fbpx Skip to content

AUTO KASACJA KŁECKO

Auto kasacja Kłecko i okolice

Masz niesprawne auto i szukasz takiego miejsca jak Auto kasacja Kłecko? Nie wiesz co zrobić ze swoim wrakiem? Zgłoś się do nas, pozbądź się problemu i odbierz gotówkę! Twój samochód stoi w miejscowości Kłecko lub okolicach i nie nadaje się już do jazdy? Wskaż nam dokładną lokalizację, a odbierzemy go naszym transportem i zabierzemy do kasacji. Zapewniamy dopełnienie wszystkich formalności.

Auto kasacja Kłecko i okolice

Prowadzimy profesjonalny punkt auto kasacja, między innymi Kłecko należy do głównego obszaru naszej działalności. Zajmujemy się legalnym złomowaniem pojazdów i sprzedażą używanych części samochodowych. Przyjmujemy samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe. Jeśli szukasz punktu auto kasacja Kłecko i chcesz sprzedać swój samochód na auto złom, zadzwoń lub napisz do nas. Nasza Kasacja w Przybychowie odbiera uszkodzone i niesprawne samochody z całej Wielkopolski, w tym z miejscowości Kłecko i okolic.

Jak przebiega procedura oddania auta do kasacji?

Każda auto kasacja, Kłecko czy też w innej miejscowości ma podobne procedury związane z kupnem pojazdu przeznaczonego do kasacji. Cały proces jest standardowy i obejmuje wszystkie niezbędne, zgodne z prawem etapy. Po zgłoszeniu do nas chęci sprzedaży niesprawnego samochodu umawiamy się na wycenę. Wstępną wycenę mogą Państwo otrzymać na podstawie przesłanych do nas informacji. Ważna jest marka i model pojazdu, rok produkcji, masa, stan techniczny i wyposażenie. Mile widziane są również zdjęcia pojazdu i informacja o tym, skąd jest do odbioru. Po wycenie i jej akceptacji, przyjeżdżamy po Państwa auto, za które otrzymują Państwo gotówkę. Unieważniamy dowód rejestracyjny i kartę pojazdu, jeśli taka była wydana. Na koniec otrzymują Państwo zaświadczenie o kasacji pojazdu, z którym należy się udać do właściwego urzędu, aby wyrejestrować samochód.

CENY ZA POJAZD – WYPEŁNIJ FORMULARZ

Nasza profesjonalna auto kasacja może odebrać Państwa pojazd z miejscowości Kłecko i okolic bez dodatkowych kosztów. Co więcej otrzymają Państwo za niego gotówkę od ręki. Ile jest wart Państwa pojazd? Zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza, na podstawie którego przedstawimy Wam propozycję, ile możemy zapłacić za auto. Im więcej szczegółów Państwo podadzą, tym dokładniejsza będzie wycena.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Auto kasacja Kłecko

  Kasacja Przybychowo – Darmowy odbiór auta na terenie Wielkopolski

  Kasacja Przybychowo to profesjonalna stacja demontażu i kasacji pojazdów. Od lat zajmujemy się legalnym złomowaniem samochodów. Odbieramy niesprawne pojazdy w okolicy 100 km od naszej firmy, która znajduje się w Przybychowie koło Obornik. Zapewniamy uczciwą cenę, płatność gotówką od ręki i pomoc w formalnościach Wybierając nas, niczym nie musisz się martwić. Wystarczy, że opiszesz nam swój samochód, uzgodnimy cenę i wskażesz nam lokalizację, z której mamy go odebrać. Już łatwiej się nie da! Wypełnij powyższy formularz wyceny lub skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu +48 500 606 771 lub adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl.