fbpx Skip to content

AUTO KASACJA WĄGROWIEC

Profesjonalna auto kasacja Wągrowiec i okolice

Masz niesprawny samochodów, nie wiesz co z nim zrobić i szukasz takiego miejsca jak Auto kasacja Wągrowiec? Skontaktuj się z nami a kupimy Twoje auto i zapłacimy gotówką. Co więcej, jeśli nie możesz do nas dojechać, odbierzemy je od Ciebie naszym transportem.

Auto kasacja Wągrowiec i okolice

Prowadzimy profesjonalną stację kasacji pojazdów i tzw. auto szrot. Zapewniamy darmowy odbiór niesprawnych samochodów z miasta Wągrowiec i okolic. Przyjmowanie aut do kasacji odbywa się w pełni legalnie na podstawie ważnych dokumentów. Pomagamy w formalnościach i wydajemy zaświadczenia o kasacji pojazdu, które są niezbędne do wyrejestrowania auta. Jeśli nie wiesz co zrobić z zepsutym samochodem, który nie nadaje się już do użytkowania, zgłoś się do nas. Szybko i sprawnie sprzedaż nam swój wrak, a my załatwimy wszystko za Ciebie. Auto kasacja Wągrowiec to jeden z głównych obszarów naszej działalności. Przyjedź, napisz lub zadzwoń a wycenimy Twoje auto i umówimy się na odbiór.

Wymagane dokumenty

Niezależnie od regionu, w którym oddajesz swoje auto na złom, obowiązują standardowe procedury. Czy  miejscem sprzedaży będzie auto kasacja Wągrowiec czy tez dowolny inny obszar w Polsce, jako właściciel pojazdu musisz okazać kilka dokumentów. Jakie konkretnie dokumenty są wymagane? W zasadzie tylko te, którymi posługujesz się na co dzień. Sprzedając auto do kasacji powinieneś okazać dowód rejestracyjny i kartę pojazdu, jeśli taka była wydana. Przyjmując pojazd do zezłomowanie unieważniamy te dokumenty. Poza tym, jako właściciel, jesteś zobowiązany do okazania dowodu osobistego i to wszystko. Od nas otrzymasz gotówkę od ręki, unieważnione dokumenty pojazdu oraz zaświadczenie o kasacji. Z tymi dokumentami możesz udać się do właściwego urzędu, aby wyrejestrować pojazd. W tym momencie przestajesz odpowiadać za samochód i ponosić jakiekolwiek koszty.

AUTO KASACJA WĄGROWIEC – WYCENA POJAZDU

Najważniejsze co musisz wiedzieć to, że oddając samochód do takiego miejsca jak Auto kasacja Wągrowiec, czy tez w innej okolicy, nie płacisz nic. Co więcej to my zapłacimy za Twój niesprawny samochód i odbierzemy go od Ciebie naszym transportem. Chcesz wiedzieć ile zapłacimy za Twój samochód? Wypełnij poniższy formularz, załącz zdjęcia jeśli posiadasz, a my zwrotnie poinformujemy Cię, ile za niego dostaniesz.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Płatność od ręki i darmowy odbiór auta

  Prowadzimy w pełni legalną stację demontażu i kasacji pojazdów w Przybychowie w Województwie Wielkopolskim. Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest Wągrowiec i okolice. Z tego regionu zapewniamy darmowy odbiór niesprawnych pojazdów, zatem nie musisz się martwić, żeby nam go dostarczyć. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, ustalimy cenę, czas i miejsce odbioru. Za każdy przyjmowany samochód płacimy gotówką od ręki. Przyjmujemy do naszego punktu zarówno samochody osobowe jak i dostawcze i ciężarowe.

  Auto kasacja Wągrowiec
  Auto kasacja w okolicach Wągrowca
  Autokasacja Wągrowiec - Kasacja Przybychowo