fbpx Skip to content

SKUP AUT DO KASACJI

Sprzedaj pojazd na skup aut do kasacji

Niesprawne, zniszczone, powypadkowe auto niezależnie od jego stanu zawsze można sprzedać na skup aut do kasacji. Samochód, jak każda inna eksploatowana rzecz, nawet jeśli nie ulegnie zniszczeniu w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia, to wcześniej czy później się zużyje. Oczywiście auta w miarę potrzeby się naprawia, zużyte części się regeneruje lub wymienia, jednak z każdym rokiem i każdą naprawą wartość pojazdu spada. Przychodzi taki moment, w którym kolejna naprawa staje się nieopłacalna, gdyż zaczyna przekraczać wartość samochodu. Dzieje się tak też często po wypadkach drogowych, nawet w przypadku stosunkowo nowych aut. Będąc posiadaczem takiego auta powinniśmy poważnie rozważyć jego sprzedaż na skup aut do kasacji.

Dostarczenie niesprawnego pojazdu na skup aut do kasacji

Mając niesprawny pojazd, którego nie chcemy już naprawiać, możemy zastanawiać się jak najłatwiej się go pozbyć. Powszechnie wiadomo, że nie możemy go tak po prostu porzucić ani wyrzucić na śmietnik. Dopóki nie wyrejestrujemy pojazdu w urzędzie, ponosimy za niego pełną odpowiedzialność, w tym także obowiązek ponoszenia opłat, jak np. koszty ubezpieczenia. Dlatego im szybciej się go pozbędziemy tym dla nas lepiej. Dużym udogodnieniem sprzedaży pojazdu na skup aut do kasacji jest możliwość jego odbioru z miejsca postoju przez firmę, której specjalnością jest kasacja pojazdów. Często stan pojazdu uniemożliwia poruszanie się nim w ruchu drogowym, dlatego warto skontaktować się z profesjonalną stacją demontażu i kasacji pojazdów, taką jak Kasacja Przybychowo, aby umówić się na jego odbiór ze wskazanego adresu.

Sprzedaż pojazdu na skup aut do kasacji

Właściciel pojazdu nie może wyrzucić go na śmietnik, nawet jak jest zepsuty i już go nie chce. Jeśli posiadasz niesprawny pojazd jesteś zobowiązany zapewnić jego legalna kasację. Oczywiście nie możesz przeprowadzić tego procesu samodzielnie, nawet jeśli masz ku temu możliwości i posiadasz odpowiednie narzędzia. Proces ten mogą przeprowadzić jedynie uprawnione do tego firmy tj. stacje demontażu i kasacji pojazdów. Ważną informacją dla Ciebie jest fakt, że to nie Ty ponosisz koszty kasacji. Co więcej za swój niesprawny pojazd otrzymasz pieniądze, jak przy każdej umowie kupna sprzedaży. Ty sprzedajesz swój pojazd na skup aut do kasacji, czyli do nas, my Ci za niego płacimy ustaloną cenę, a następnie zajmujemy się demontażem auta i kasacją.

Masz niesprawny pojazd i chcesz go sprzedać na skup aut do kasacji? Świetnie trafiłaś/eś! Skontaktuj się z nami, ustalmy cenę i umów termin oraz adres odbioru wraku. Zapewniamy darmowy odbiór auta naszym transportem, pomoc w formalnościach i płatność gotówką od ręki. Z nami o nic nie musisz się martwić.

SKUP AUT DO KASACJI – CENA ZA TWOJE AUTO

Chcesz wiedzieć ile zapłacimy za Twoje auto? Wypełnij poniższy formularz, a zwrotnie otrzymasz od nas propozycję cenową. Pamiętaj, aby podać najważniejsze informacje odnoście marki, modelu, roku produkcji i stanu technicznego pojazdu. Ważne jest też czy pojazd waży minimum 90% masy własnej uwzględnionej w dowodzie rejestracyjnym (a co za tym idzie czy jest kompletny)

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – kupujemy auta do kasacji w Wielkopolsce i okolicach

  Kasacja Przybychowo to firma z wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami. Od lat prowadzimy profesjonalną stację demontażu i kasacji pojazdów. Znajdujemy się w Przybychowie koło Obornik w Wielkopolsce. Odbieramy niesprawne pojazdy naszym transportem bez dodatkowych opłat w okolicy do ok. 100 km od naszej firmy. Chcesz dowiedzieć się ile zapłacimy za Twój pojazd, wypełnij powyższy formularz. Możesz też skontaktować się z nami bezpośrednio pod numerem tel. +48 500 606 771 lub adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Skup aut do kasacji