fbpx Skip to content

AUTO KASACJA NAKŁO NAD NOTECIĄ

Profesjonalna kasacja pojazdów

Masz niesprawne auto, którego nie chcesz już naprawiać i szukasz takiego miejsca jak Auto kasacja Nakło nad Notecią? Jesteś w dobrym miejscu! Zgłoś się do nas, a odbierzemy Twój pojazd, zapłacimy korzystną cenę gotówką od ręki i wydamy niezbędne zaświadczenia. Z nami pozbędziesz się problemu szybko i sprawnie a jeszcze na tym zarobisz.

Auto kasacja Nakło nad Notecią i okolice

Prowadzimy profesjonalną stację, której specjalnością jest auto kasacja, Nakło nad Notecią to jeden z obszarów naszej działalności. Ze względu na bliskość naszej siedziby, zapewniamy darmowy transport niesprawnego auta z tej okolicy. Dlatego jeśli szukasz takiej miejsca jak Auto kasacja Nakło nad Notecią, nie czekaj tylko skontaktuj się z nami. Nie wiesz co zrobić z niesprawnym pojazdem, nic się nie martw, wszystkiego się od nas dowiesz.

Dokumenty niezbędne do sprzedaży pojazdu do kasacji

Tak jak w przypadku zawierania większości umów kupna-sprzedaży, tak również sprzedaż pojazdu do kasacji wymaga pewnych formalności. Sprzedając pojazd do kasacji potrzebujesz z pewnością swojego dowodu osobistego oraz dokumentów auta tj. dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu, jeśli taka była wydana. Na tej podstawie kupimy Twoje auto do kasacji, unieważnimy dowód rejestracyjny i wydamy zaświadczenie o kasacji samochodu. Z wydanym zaświadczeniem możesz udać się do właściwego w Twoim rejonie urzędu, aby wyrejestrować pojazd. Niezależnie czy szukasz takiego miejsca jak auto kasacja Nakło nad Notecią czy tez w innej miejscowości, potrzebne podstawowe dokumenty i procedura są takie same.

Na czym polega kasacja pojazdu i kto jest za nią odpowiedzialny?

Kasacja pojazdów bez wątpienia kończy jego tzw. cykl życia. Auto zazwyczaj trafia do kasacji, kiedy nie nadaje się już do naprawy – albo ta naprawa jest praktycznie niemożliwa albo nieopłacalna. Powodów może być kilka m.in. starość, zużycie, kolizja drogowa, wypadek czy tez inne zdarzenie losowe. Każdy właściciel pojazdu jest zobowiązany zapewnić kasację takiego pojazdu, jednak nie może jej przeprowadzić sam. Do przeprowadzenia procesu kasacji i złomowania uprawniona jest specjalna stacja kasacji pojazdów takie jak m.in. Kasacja Przybychowo niedaleko miejscowości Nakło nad Notecią.

Sam proces kasacji polega na demontażu pojazdu i segregacji części. Oddziela się te nadające się od razu do ponownego użycia, te do regeneracji, te nadające się do przetworzenia w kolejnym procesie produkcji oraz te nie nadające się do niczego poza utylizacją. Dzięki temu jesteśmy w stanie odzyskać bardzo dużą część materiałów, z których zbudowany jest samochód. Zapewniamy tym samym ich recykling i minimalizujemy negatywny wpływ na środowisko.

AUTO KASACJA NAKŁO NAD NOTECIĄ – CENA ZA TWÓJ POJAZD

Niezależnie czy interesuje Cię auto kasacja Nakło nad Notecią czy też inny rejon, na wycenę Twojego pojazdu wpływa kilka czynników. Przede wszystkim istotny jest stan techniczny pojazdu i jego kompletność, marka i rok produkcji. Wypełnij poniższy formularz, a otrzymasz zwrotnie od nas propozycję zakupu Twojego auta do kasacji.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Darmowy odbiór pojazdu, płatność gotówką od ręki

  Wiemy, że sprzedaż samochodu na złom czy też innymi słowy do kasacji może wydawać się problematyczna. Nic bardziej mylnego, z nami załatwisz wszystko szybko i sprawnie, nie musisz się niczym martwić. Biorąc pod uwagę, że Twój pojazd nie nadaje się już do uczestnictwa w ruchu drogowym, zapewniamy darmowy jego odbiór ze wskazanego miejsca naszym transportem. Do tego korzystnie wycenimy Twoje auto i zapłacimy gotówką od ręki. Chcesz wiedzieć ile? Wypełnij powyższy formularz wyceny. Możesz również skontaktować się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 lub adresem mailowym  biuro@kasacjaprzybychowo.pl.

  Auto kasacja Nakło nad Notecią - Kasacja Przybychowo