fbpx Skip to content

KASACJA POJAZDÓW WRONKI

Profesjonalna Kasacja pojazdów Wronki

Masz auto nadające się na złom i szukasz takiego miejsca jak kasacja pojazdów Wronki? Jesteś w dobrym miejscu! Prowadzimy profesjonalną Stację demontażu i kasacji pojazdów i odbieramy niesprawne pojazdy między innymi z Wronek. Sprzedaj nam swoje auto, a zapłacimy korzystną cenę od ręki, przyjedziemy po Twój wrak i pomożemy w formalnościach.

Kasacja pojazdów Wronki i okolice

Jesteśmy firmą, której specjalizacją jest między innymi kasacja pojazdów, Wronki i okolice to jeden z głównych obszarów prowadzenia naszej działalności. Mamy swoją siedzibę w Przybychowie koło Obornik w województwie Wielkopolskim i zapewniamy darmowy odbiór samochodów, które nie nadają się już do samodzielnej jazdy w obrębie 100 km od naszej firmy. Posiadanie niesprawnego samochodu, który nie nadaje się już do naprawy, może wydawać się problemem i wywoływać pytanie, co z nim zrobić? Z nami o nic nie musisz się martwić, załatwimy wszystko za Ciebie i zapłacimy korzystną cenę.

Potrzebne dokumenty

Mając niesprawne auto, którego nie chcemy już naprawiać, ponieważ zazwyczaj to się po prostu nie opłaca, możemy się go pozbyć sprzedając je do firmy zajmującej się kasacją pojazdów na tzw. auto złom. Niezależnie czy szukamy takiego miejsca jak kasacja pojazdów Wronki czy też mieszkamy w innej miejscowości, sprzedając samochód musimy być w posiadaniu jego dokumentów. W zasadzie, żeby sprzedać samochód do kasacji potrzebujemy tych samych dokumentów co sprzedając je kolejnemu właścicielowi. Jesteśmy zobowiązani do okazania swojego dowodu osobistego oraz dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu, jeśli została wydana. Różnica polega na tym, że dowód rejestracyjny zostanie unieważniony i otrzymamy dodatkowo zaświadczenie o kasacji pojazdów. Samochód taki jest wycofany z ruchu drogowego, zostanie zdemontowany i zezłomowany.

KASACJA POJAZDÓW WRONKI – ILE MOŻNA DOSTAĆ ZA AUTO

Masz niesprawne auto i chcesz je zezłomować? Dobra wiadomość jest taka, że nic Cię to nie będzie kosztować, co więcej jeszcze na tym zarobisz. Chcesz się dowiedzieć, ile za nie zapłacimy? Wypełnij poniższy formularz wyceny, a otrzymasz od nas korzystną propozycję cenową. Poinformuj nas, jeśli Twój pojazd jest niekompletny i jeśli masz załącz zdjęcia. Gdybyśmy potrzebowali więcej informacji niż nam wysłałeś/aś, to skontaktujemy się z Tobą.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Nasza Stacja demontażu i kasacji pojazdów mieści się w Przybychowie koło Obornik (Wielkopolska). Odbieramy niesprawne pojazdy w obrębie 100 km od naszej firmy.

  Nie martw się, jeśli masz niesprawne auto w Gnieźnie i okolicach, którego nie możesz do nas przywieźć. Wystarczy że do nas zadzwonisz i umówisz się na odbiór. Przyjedziemy po Twój pojazd naszym transportem.

  Przyjmujemy wszystkie samochody od osobowych, przez dostawcze aż po ciężarowe. Mogą być powypadkowe lub po prostu niesprawne ze starości, takie których nie warto już naprawiać.