fbpx Skip to content

AUTO ZŁOM

Profesjonalny auto złom w Twojej okolicy

Auto złom to miejsce, w którym można oddać pojazd do zezłomowanie. Kasacja pojazdów jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli jesteśmy posiadaczem pojazdu, który nie nadaje się już ani do dalszego użytkowania, ani do naprawy. W takich miejscach jak często mamy też możliwość zakupu używanych części samochodowych pochodzących z demontażu aut. Są to oryginalne części w bardzo korzystnych cenach, czasami całkiem nowe, np. w przypadku demontażu nowych aut powypadkowych.

Profesjonalny auto złom w Twojej okolicy. Masz niesprawne ze starości auto? A może Twój pojazd uległ wypadkowi i nie warto już go naprawiać? Sprzedaj je na auto złom! Napisz lub zadzwoń do nas, wycenimy Twoje auto i przyjedziemy po nie, aby zabrać je na złom. Płacimy gotówką, pomagamy w formalnościach, wszystko szybko i sprawnie, o nic nie musisz się martwić.

Auto złom z darmowym odbiorem pojazdu

Prowadzimy skup aut na złom, którego specjalnością jest złomowanie samochodów. Wiemy, że posiadanie niesprawnego auta, którego chcemy się pozbyć, może spędzać sen z powiek. Bo co z takim autem zrobić? Otóż wystarczy do nas napisać lub zadzwonić, a wycenimy Twój pojazd i odbierzemy go naszym transportem z miejsca, które wskażesz. Nie musisz się zatem niczym martwić. Wystarczy, że przedstawisz nam swój dowód osobisty i dowód rejestracyjny pojazdu. Odbieramy i dowozimy pojazdy na nasz auto złom w Przybychowie, w okręgu ok. 100 km, jest to głównie Wielkopolska i część województwa Zachodniopomorskiego.

Jakie pojazdy można oddać na złom?

Tak naprawdę na złom można oddać, a w zasadzie sprzedać, różne pojazdy. Skupujemy zarówno samochody osobowe, dostawcze jak i ciężarowe. Są to zazwyczaj pojazdy niesprawne, których uszkodzenia i zużyte części ze względu na wiek, nie są warte naprawy. Druga przyczyna konieczności oddania pojazdu do zezłomowania, to uszkodzenia powstałe w wyniku różnego rodzaju, których koszt naprawy przewyższa wartość pojazdu.

AUTO ZŁOM – CENNIK

Płacimy za każdy samochód, który oddają Państwo na auto złom. Jednak to ile możemy zapłacić, zależy od kilku podstawowych kwestii, a mianowicie od marki i modelu auta, roku produkcji, wyposażenia i przede wszystkim jego stanu technicznego. W celu poznania ceny złomowania samochodu, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Mile widziane (lecz nieobowiązkowe) załączenie zdjęcia.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Złomowanie pojazdów – Kasacja Przybychowo

  Kasacja Przybychowo to miejsce, w którym skupujemy pojazdy do zezłomowania. Zajmujemy się profesjonalnym złomowaniem pojazdów różnych gabarytów. Zapewniamy darmowy odbiór niesprawnego pojazdu ze wskazanej lokalizacji, w obrębie 100 km od naszej siedziby w Przybychowie koło Obornik (Wielkopolska). Z nami cały proces przebiega szybko i sprawnie. Zapewniamy komplet dokumentów potrzebnych do wyrejestrowania samochodu i płacimy gotówką. W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu  +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Auto złom Kasacja Przybychowo