fbpx Skip to content

KASACJA POJAZDÓW

Kasacja pojazdów osobowych i ciężarowych

Masz niesprawne auto i chcesz się go pozbyć? Twój samochód nadaje się na złom? Skontaktuj się z nami a kupimy go od Ciebie i zdejmiemy Ci ten problem z głowy.

Jak wiadomo samochodu nie można tak po prostu wyrzucić do śmietnika. I tutaj ograniczeniem nie jest wcale gabaryt i fakt, że samochód nie zmieści się do śmietnika, a raczej wymagania prawne, które jasno wskazują, że każdy samochód, który już dłużej nie jest przeznaczony do użytkowania, musi zostać poddany utylizacji i w miarę możliwości recyklingowi. Dlatego czasami nie pozostaje nam nic innego jak złomowanie pojazdów.

Jak przebiega proces oddania samochodu na złom? Zadzwoń do nas, umów się na odbiór Twojego niesprawnego auta lub przywieź je do nas. Wycenimy, zapłacimy i przyjmiemy Twój samochód na złom. Otrzymasz od nas dokumenty niezbędne do wyrejestrowania auta i po sprawie. Pozbędziesz się problemu i otrzymasz godziwą zapłatę.

Napisz lub zadzwoń
do nas

1

Przyjedź lub umów
miejsce odbioru

2

Odbierz pieniądze
i pozbądź się problemu

3

Jakie samochody można złomować?

Ogólnie mówiąc pojazdy uznane za nienadające się do dalszego użytkowania, remontu, naprawy, uszkodzone, powypadkowe itp. Przeznaczone są ostatecznie do złomowania. Pojazd taki należy wycofać z użycia, zdemontować, rozebrać na części i określone elementy zutylizować. Dlatego też, aby pozbyć się pojazdu, który nie nadaje się do dalszego użytkowania, należy oddać go na auto złom i uzyskać dokument poświadczający sprzedaż auta lub oddanie do kasacji i utylizacji.

Samochód przeznaczony do złomowania może być kompletny lub niekompletny, jednakże jego masa nie powinna być mniejsza niż 90% masy własnej pojazdu zawartej w dowodzie rejestracyjnym. Jeżeli pojazd nie jest kompletny tzn. jego masa jest dużo mniejsza niż 90% masy własnej, przy oddaniu auta na złom naliczane są dodatkowe opłaty.

Demontaż i kasacja pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych

Prowadzimy stację demontażu i kasacji pojazdów różnego rodzaju. Przyjmujemy do złomowania samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, autobusy i motocykle.

Kasacja pojazdów z odbiorem auta ze wskazanej lokalizacji

Wszystkie te rodzaje pojazdów na życzenie Klienta przywozimy własnym transportem ze wskazanej lokalizacji do naszej stacji demontażu Kasacja Przybychowo. Oczywiście jeśli pojazd to umożliwia, mogą Państwo przyjechać nim bezpośrednio do nas.

Kasacja pojazdów Przybychowo – Masz auto na złom? Zgłoś się do nas!

Wystarczy, że do nas zadzwonisz a my zajmiemy się resztą. Wycenimy złomowanie samochodu, odbierzemy auto od Ciebie i otrzymasz natychmiastową zapłatę gotówką. Szybko, sprawnie i o nic nie musisz się martwić. Masz pytania? Napisz do nas na adres biuro@kasacjaprzybychowo.pl lub zadzwoń +48 500 606 771

Kasacja pojazdów to czasami jedyne słuszne rozwiązanie

Kasacja pojazdów jest czasami jedynym rozwiązaniem w przypadku, gdy posiadamy niesprawne auto. Czasami próbujemy je jeszcze sprzedać, ale nie zawsze skutecznie. Okazuje się, że ogłoszenie wisi dniami, potem tygodniami, a nawet miesiącami i nie ma żadnego konkretnego odzewu. A my nie mamy garażu, a więc samochód stoi na świeżym powietrzu nieużywany i niszczeje. Zajmuje miejsce na parkingu, przed domem lub nawet w garażu i do tego wszystkiego płacimy za niego OC. Niesprawne auto do kasacji staje się problemem wiszącym nam nad głową, a ponadto generuje niepotrzebne koszty związane z jego utrzymaniem.

Tak naprawdę kasacja samochodu jest ostatnim i wbrew pozorom istotnym etapem eksploatacji każdego samochodu. Złomowanie auta jest niezbędne, jeśli nie chcemy bądź nie możemy go sprzedać, a chcemy wyrejestrować pojazd i już dłużej za niego nie odpowiadać. Zgodnie z przepisami, aby wyrejestrować samochód musimy przedstawić dokumenty dowodzące sprzedaży lub oddania pojazdu do utylizacji w stacji demontażu pojazdów tj. Stacja Demontażu Pojazdów Kasacja Przybychowo.

Jak przebiega u nas proces kupna i kasacji pojazdu?

Kasacja pojazdu obejmuje kilka etapów tj.

  1. Rozmowa telefoniczna, która ma na celu oszacowanie przybliżonej wartości samochodu do złomowania. Zdarza się, że czasami do wyceny niezbędne są zdjęcia pojazdu.
  2. Transport – własny lub zapewniony przez nas, posiadamy własne zestawy samochodowe do przewozu pojazdów.
  3. Po dostarczeniu pojazdu do Stacji Demontażu Pojazdów w Przybychowie następuje szereg czynności związanych ze złomowaniem samochodu. Samochód z placu postojowego trafia na halę gdzie demontowany jest akumulator i wszystkie płyny eksploatacyjne za pomocą specjalnych podciśnieniowych urządzeń. Następnie samochód trafia na stanowisko rozbiórki modułowej gdzie demontowane są poszczególne elementy. Ostatnia czynność to segregacja towarów otrzymanych z demontażu pojazdu: szkło, akumulatory, oleje i płyny, elementy karoserii, tworzywa sztuczne, segregowany złom oddawane są do ponownego przerobienia.
  4. Klienci po oddaniu samochodu otrzymują zaświadczenie, z którym muszą udać się do wydziału komunikacji, aby wyrejestrować swój pojazd.