fbpx Skip to content

ZŁOMOWANIE AUT ŚREM

Demontaż i złomowanie aut Śrem

Masz niesprawny pojazd i interesuje Cię złomowanie aut Śrem? Skontaktuj się z nami, skupujemy i odbieramy auta na złom w Twojej okolicy. Zapewniamy darmowy odbiór uszkodzonego pojazdu, pomagamy w formalnościach i płacimy gotówką od ręki!

Złomowanie aut Śrem i okolice

Prowadzimy profesjonalną stację demontażu i kasacji pojazdów, naszą specjalnością jest złomowanie aut, Śrem i okolice to jeden z obszarów naszej działalności. Jeśli masz niesprawne auto w miejscowości Śrem lub okolicach, odbierzemy je od Ciebie za darmo naszym transportem i szybko pozbędziesz się problemu. Za każde auto oferujemy atrakcyjną cenę, po jej akceptacji i umówieniu się na odbiór otrzymasz od nas gotówkę od ręki.

Na czym polega złomowanie aut?

Złomowanie aut, znane również jako utylizacja pojazdów, to proces recyklingu pojazdów kończących swoją eksploatację lub uznanych za niesprawne. Jest to istotny krok w kierunku ochrony środowiska, redukcji emisji zanieczyszczeń i efektywnego wykorzystywania zasobów.

To złożony proces, który obejmuje demontaż pojazdu na części i materiały, takie jak metal, szkło, tworzywa sztuczne i inne materiały. Głównym celem złomowania jest maksymalne wykorzystanie surowców wtórnych oraz minimalizacja negatywnego wpływu na środowisko poprzez bezpieczne usuwanie niebezpiecznych substancji zawartych w pojazdach, takich jak oleje silnikowe, płyny chłodzące czy akumulatory.

ZŁOMOWANIE AUT ŚREM – WYCEŃ SWOJE AUTO

Chcesz wiedzieć, ile zapłacimy za Twój samochód na złom? Wypełnij poniższy formularz, a otrzymasz od nas atrakcyjną propozycję. Zgłoś się do nas niezależnie czy interesuje Cię złomowanie aut Śrem, czy też inna miejscowość. W kolejnym kroku umówimy się na odbiór auta i załatwimy niezbędne formalności. Możesz załączyć zdjęcia pojazdu, jeśli posiadasz.

Kasacja Przybychowo - Złomowanie aut Śrem

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Obowiązki właścicieli niesprawnych pojazdów

  Właściciele niesprawnych pojazdów mają obowiązek przekazania ich do legalnej stacji złomowania. Postępowanie w przypadku utylizacji pojazdów regulowane jest prawem, a nieprzestrzeganie przepisów może skutkować sankcjami prawno-finansowymi. Proces złomowania mogą przeprowadzać tylko uprawnione do tego placówki takie jak stacje demontażu i kasacji pojazdów. Jedną z takich stacji jest nasza Kasacja Przybychowo. Jako właściciel nie możesz pozbyć się niesprawnego pojazdu porzucając go np. na parkingu, w lesie czy koło śmietnika. Masz obowiązek zapewnić jego zezłomowanie przez uprawnioną placówkę. Pamiętaj, że oddając auto na złom nie ponosisz kosztów, co więcej otrzymasz za nie jeszcze należytą zapłatę.

  Przesłanki do sprzedaży auta na złom

  Które auta warto sprzedać do złomowania? Z pewnością te, które nie nadają się do dalszej jazdy, a przyczyn takich sytuacji może być wiele jak np.:

  1. Starość i wysoki przebieg: Starsze pojazdy o dużym przebiegu często generują wysokie koszty napraw i utrzymania. Złomowanie takiego samochodu może być bardziej opłacalne niż jego dalsza eksploatacja.
  2. Poważne uszkodzenia: Pojazdy do złomowania to także te, które uległy poważnym uszkodzeniom, których naprawa jest ekonomicznie nieuzasadniona.
  3. Brak ważnego przeglądu technicznego: Samochody, które nie spełniają norm technicznych i nie przechodzą przeglądu, mogą zostać zakwalifikowane do złomowania.
  4. Niskie wartości rynkowe: Auta o niskich wartościach rynkowych, zwłaszcza gdy są już mocno zużyte, mogą być bardziej opłacalne do złomowania niż sprzedaży.

  Złomowanie z darmowym odbiorem ze wskazanego miejsca

  Prowadzimy stację demontażu i kasacji pojazdów w Przybychowie koło Obornik (woj. Wielkopolskie). Zajmujemy się złomowaniem różnego rodzaju pojazdów i posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia tego typu działalności. Z nami załatwisz wszystko szybko i sprawnie, otrzymasz zaświadczenie o kasacji i gotówkę od ręki. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod numerem +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl.

  Złomowanie aut Śrem - Kasacja