fbpx Skip to content

AUTOZŁOMOWANIE

Legalne złomowanie aut

Autozłomowanie to nic innego jak złomowanie samochodów, które można powiedzieć jest obowiązkiem, gdy chcemy się pozbyć niesprawnego pojazdu. Mowa tutaj oczywiście o przypadkach, w których pojazd nie nadaje się już ani do dalszej eksploatacji ani do naprawy. Dzieje się tak w sytuacjach, gdy koszty naprawy przekraczają wartość pojazdu – wtedy pozostaje nam jedynie autozłomowanie. Powodów powyższej sytuacji może być kilka, przede wszystkim jest to starość pojazdu lub wypadek drogowy, ewentualnie zdarzenie losowe.

Kiedy jest czas na autozłomowanie?

Każdy pojazd prędzej czy później trafi na auto złom. Oczywiście jak wszędzie, tutaj też są wyjątki, niektóre pojazdy stają się kolekcjonerskie lub trafiają do muzeum. Jednak z znacznej większości przypadków przychodzi taki moment, kiedy samochód nie nadaje się już do dalszej eksploatacji, a jego naprawa staje się nieopłacalna. Niezależnie czy sytuacja ta wynika z poważnych uszkodzeń powstałych w wyniku wypadku czy też najzwyczajniej w świecie ze starości pojazdu, przychodzi czas na autozłomowanie.

Masz niesprawny samochód i chcesz się go jak najszybciej pozbyć? Skontaktuj się z nami i umów na jego odbiór. Zapewniamy darmowy transport uszkodzonych pojazdów, pomagamy w formalnościach i płacimy gotówką od ręki. Z nami o nic nie musisz się martwić. Jedyne co musisz zrobić to skontaktować się z nami i przygotować dokumenty pojazdu.

Autozłomowanie krok po kroku

Autozłomowanie to proces, do którego przeprowadzenia upoważnione są tylko specjalne jednostki tj. stacje demontażu i kasacji pojazdów. Oznacza to, że właściciel pojazdu ma obowiązek zapewnić zezłomowanie pojazdu, jednak sam nie może go przeprowadzić. Musi się w tym celu zgłosić do stacji, która uzyskała niezbędne pozwolenia.

Cały proces jest bardzo prosty. Wystarczy znaleźć taką stację jak np. Kasacja Przybychowo, skontaktować się z nią i umówić na dalsze kroki. Jako właściciel musisz przygotować dowód rejestracyjny pojazdu i swój dokument tożsamości. Pracownicy Kasacji Przybychowo odbiorą od Ciebie pojazd niezależnie od tego, w jakim jest stanie i czy nadaje się do samodzielnej jazdy. Potem zostają już tylko formalności, czyli unieważnienie dowodu rejestracyjnego, wydanie zaświadczenia o kasacji oraz wypłata gotówki za auto.

AUTOZŁOMOWANIE – ILE DOSTANIESZ ZA SWOJE AUTO

Pamiętaj, że to nie Ty płacisz za autozłomowanie. Ty sprzedajesz swój samochód na złom i my za niego Tobie płacimy. Chcesz wiedzieć ile możesz dostać? Wypełnij poniższy formularz wyceny, podaj szczegóły o stanie pojazdu, a w odpowiedzi zwrotnej otrzymasz od nas korzystną ofertę.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – profesjonalne autozłomowanie

  Prowadzimy profesjonalną Stację demontażu i kasacji pojazdów z wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami. Nasza siedziba znajduje się w Przybychowie koło Obornik w województwie Wielkopolskim. Możesz przywieźć do nas swoje auto samodzielnie lub umówić się z nami na jego odbiór ze wskazanego adresu. Zapewniamy darmowy transport w obrębie do ok. 100 km od naszej siedziby. Wypełnij powyższy formularz, aby otrzymać wycenę swojego auta. Możesz też skontaktować się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Autozłomowanie