fbpx Skip to content

ZŁOMOWANIE AUT GNIEZNO

Sprawne złomowanie aut Gniezno

Masz uszkodzone auto, które nie nadaje się już do naprawy i interesuje Cię złomowanie aut Gniezno? Jesteś w dobrym miejscu! Naszą specjalnością jest złomowanie aut z miasta Gniezno i okolic. Odbierzemy Twój niesprawny pojazd naszym transportem i co więcej zapłacimy za niego gotówką od ręki. Załatwimy też wszystkie formalności, niczym nie musisz się martwić.

Złomowanie aut Gniezno i okolice

Prowadzimy profesjonalną stację demontażu i kasacji pojazdów, której specjalnością jest złomowanie aut. Gniezno i okolice stanowią jeden z głównych obszarów naszej działalności. Mieścimy się w Wielkopolsce i zapewniamy darmowy transport wraków z okręgu do 100 a nawet 150 km od naszej siedziby w Przybychowie koło Obornik. Zatem jeśli masz niesprawny pojazd w mieście Gniezno, którym nie można już wyjechać na ulicę, skontaktuj się z nami, a my wszystkim się zajmiemy.

Kiedy warto sprzedać samochód na złom?

Cykl życia każdego pojazdu prędzej czy później się kończy. Wyjątkiem jest sytuacja, w której trafi on do muzeum. W każdym razie samochód nadaje się na złom w szczególności wtedy, gdy nie nadaje się do dalszego użytkowania, czyli jest niesprawny, a jego naprawa jest nieopłacalna. Jeśli mamy pewność, że oddając auto do naprawy zapłacimy więcej niż jest ono w rzeczywistości warte, nie mamy nad czym się zastanawiać, czas sprzedać je na auto złom. Jak wiadomo nie można samochodu wyrzucić na śmietnik czy tez po prostu porzucić. Samochód jest na nas zarejestrowany i odpowiadamy za niego, co więcej ponosimy opłaty związane z jego użytkowaniem. Aby wyrejestrować pojazd potrzebujemy albo umowę sprzedaży z następnym właścicielem albo zaświadczenie o kasacji pojazdu, które otrzymamy sprzedając pojazd do zezłomowania.

Jakie dokumenty są potrzebne, żeby zezłomować pojazd?

Jeśli interesuje Państwa złomowanie aut w mieście Gniezno czy też dowolnym innym mieście, musza Państwo przedstawić kilka niezbędnych dokumentów. Mianowicie potrzebny jest dowód rejestracyjny i karta pojazdu, jeśli taka została wydaną. Sprzedając swój pojazd właściciel zobowiązany jest również do okazania swojego dowodu osobistego. Dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu zostaje przez nas unieważniona i wydajemy zaświadczenie o kasacji danego pojazdu.

CENY ZA ZŁOMOWANIE AUT GNIEZNO

Ceny za złomowanie aut z miasta Gniezno i okolic mogą się nieznacznie różnić. Od czego zależą? Przede wszystkim od tego czy masa auta wynosi minimum 90% masy wpisanej w dowodzie rejestracyjnym. Na cenę jaką można otrzymać sprzedając auto na złom wpływa również marka i model pojazdu, rok produkcji, wyposażenie i oczywiście stan techniczny. Jeśli chcą Państwo się dowiedzieć ile otrzymają od nas za swój niesprawny pojazd, prosimy wypełnić poniższy formularz wyceny.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Złomowanie aut Gniezno - Kasacja Przybychowo

  Kasacja Przybychowo – darmowy odbiór niesprawnego auta z miasta Gniezno i okolic

  Nasza stacja demontażu pojazdów Kasacja Przybychowo to profesjonalne miejsce, gdzie przeprowadzamy złomowanie aut. Gniezno i miasta ościenne znajdują się w obszarze naszej działalności. Zapewniamy darmowy odbiór wraku z tych okolic naszym transportem. Jeśli są Państwo zainteresowani sprzedażą swojego samochodu na złom, zachęcamy do wypełnienia powyższego formularza wyceny lub do bezpośredniego kontaktu z nami pod numerem telefonu +48 500 606 771 lub adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl.