fbpx Skip to content

ZŁOM SAMOCHODOWY

Kupujemy złom samochodowy

Niesprawne, uszkodzone, powypadkowe auto, które nie nadaje się już do naprawy powinno trafić na złom samochodowy. To miejsce, gdzie można sprzedać pojazd praktycznie w każdym stanie. Nie trzeba się martwić czy jest sprawny i czy można nim dojechać na miejsce sprzedaży. Firmy, takie jak Kasacja Przybychowo, prowadzące złom samochodowy zapewniają odbiór niesprawnych aut ze wskazanego miejsca postoju. Auto trafiając na złom samochodowy trafia do tzw. kasacji – w pierwszej kolejności jest demontowane na części, a to co z niego zostaje i nie nadaje się do ponownego wykorzystania trafia do utylizacji. To jedyna sensowna i legalna możliwość na pozbycie się niesprawnego pojazdu, którego nie opłaca nam już się naprawiać.

Formalności przy sprzedaży auta na złom samochodowy

Sprzedając swój pojazd na złom samochodowy należy zadbać o dopełnienie obowiązkowych formalności. Tylko wtedy będziesz mógł pozbyć się niechcianego wraku i wyrejestrujesz go w urzędzie pozbywając się odpowiedzialności. Podstawową kwestią jest wybór w pełni legalnej firmy, która prowadzi złom samochodowy tzw. Stacji demontażu i kasacji pojazdów. Tylko tego typu firmy są uprawnione do przeprowadzania procesu jakim jest kasacja pojazdów.

Formalności jakich należy dopełnić, to w zasadzie zawarcie umowy kupna sprzedaży z okazaniem dowodu osobistego właściciela. Niezbędny jest też dowód rejestracyjny samochodu i karta pojazdu, jeżeli była wydana. Firma kupująca pojazd unieważni dowód rejestracyjny i wyda zaświadczenie o kasacji pojazdu. Z tymi dokumentami należy udać się do urzędu w celu wyrejestrowania auta.

Chcesz sprzedać swoje auto na złom samochodowy? Zgłoś się do nas! Zapewniamy darmowy odbiór niesprawnego pojazdu z miejsca, które nam wskażesz – wystarczy że znajduje się w obrębie 100 km od naszej siedziby w Przybychowie. Płacimy gotówką od ręki i pomagamy w formalnościach.

ILE MOŻNA DOSTAĆ ZA ZŁOM SAMOCHODOWY

Zastanawiasz się ile możesz dostać za swój pojazd, jeśli sprzedaż je na auto złom? Wypełnij poniższy formularz a dowiesz się od ręki. Opisz w jakim stanie jest Twój samochód i czy jest kompletny, możesz też załączyć zdjęcia dla precyzyjnej wyceny. W odpowiedzi otrzymasz od nas ofertę kupna Twojego auta. Pozostanie już tylko umówić się na jego odbiór.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Złom samochodowy w Przybychowie w Wielkopolsce

  Kasacja Przybychowo to profesjonalna stacja demontażu i kasacji pojazdów. Skupujemy złom samochodowy, czyli niesprawne pojazdy do kasacji. Skontaktuj się z nami a wycenimy Twoje auto i załatwimy wszystko za Ciebie. Otrzymasz gotówkę od ręki i niezbędne dokumenty. Masz dodatkowe pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem tel. +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Złom samochodowy - Kasacja Przybychowo