fbpx Skip to content

ZŁOMOWANIE AUTA BEZ SILNIKA

Demontaż i złomowanie auta bez silnika

Zastanawiasz się czy możliwe jest złomowanie auta bez silnika? Oczywiście, że tak – każdy pojazd, który nie nadaje się już do użytkowania i nie jest eksponatem muzealnym powinien zostać zezłomowany, niezależnie czy jest kompletny czy też nie. Jak wygląda proces jakim jest złomowanie auta bez silnika? Praktycznie tak samo jak kompletnego pojazdu, jedynie wartość może się różnić.

Złomowanie auta bez silnika – krok po kroku

Złomowanie auta bez silnika – ocena wartości złomowanego pojazdu

Pierwszym krokiem przed złomowaniem samochodu bez silnika jest ocena jego wartości. Nawet bez sprawnej jednostki napędowej, pojazd może mieć wartość ze względu na inne elementy, takie jak metalowe części, opony czy wnętrze. Przy prośbie o wycenę zgłoś, że Twój samochód na auto złom jest bez silnika, wówczas otrzymasz rzetelną propozycję zakupu tego pojazdu od firmy prowadzącej złomowisko samochodów.

Znalezienie Autoryzowanego Złomowiska

Przede wszystkim należy znaleźć autoryzowane złomowisko, które legalnie przyjmie samochód bez silnika, czyli tzw. stację demontażu i kasacji pojazdów jak np. Kasacja Przybychowo.  Ważne jest, aby wybrać miejsce, które posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i spełnia standardy ekologiczne. To zapewni prawidłowe i zgodne z przepisami złomowanie auta bez silnika.

Przygotowanie Pojazdu do Złomowania

Przed dostarczeniem samochodu do złomowiska warto przygotować go do tego procesu. Usunięcie osobistych przedmiotów, oczyszczenie z odpadków, a także przekazanie wszelkich dokumentów i kluczy to kroki, które ułatwią proces sprzedaży pojazdu do kasacji i złomowania.

Przekazanie auta do kasacji

Możesz samodzielnie dostarczyć swoje auto na złom lub umówić się na jego odbiór ze wskazanego adresu. To bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza w przypadku, gdy Twój samochód jest niesprawny i nie da się nim nigdzie dojechać. Wychodząc naprzeciw takim sytuacją, zapewniamy odbiór pojazdu na złom naszym transportem.

Masz samochód bez silnika, którego chcesz się pozbyć? Sprzedaj go nam, zapłacimy od ręki! Prowadzimy profesjonalną stację demontażu i kasacji pojazdów, przyjmujemy zarówno pojazdy kompletne i niekompletne. Zgłoś się do nas i umów na odbiór Twojego auta.

ZŁOMOWANIE AUTA BEZ SILNIKA – WYCENA

Interesuje Cię złomowanie auta bez silnika i chcesz się go jak najszybciej pozbyć? Wypełnij poniższy formularz, a otrzymasz od nas atrakcyjną propozycję z ceną, za jaką kupimy Twoje auto na złom. Opisz w jakim stanie jest Twój pojazd i czy poza silnikiem jeszcze czegoś mu brakuje.

Złomowanie auta bez silnika - wycena

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Złomowanie auta bez silnika – potrzebne dokumenty

  Podstawowym dokumentem potrzebnym do złomowania samochodu jest dowód rejestracyjny pojazdu. Jest to potwierdzenie, że jesteś właścicielem pojazdu i uprawnia do jego złomowania. Przed dostarczeniem samochodu do złomowiska upewnij się, że dowód rejestracyjny jest aktualny i zawiera poprawne informacje. Nie obędzie się też bez Twojego dowodu osobistego do potwierdzenia Twojej tożsamości. W przypadku, gdy nie jesteś jedynym właścicielem pojazdu, musisz mieć upoważnienie od wszystkich współwłaścicieli, jeśli nie będzie ich przy sprzedaży samochodu na złom.

  Kasacja Przybychowo – rozsądne złomowanie auta bez silnika

  Złomowanie samochodu bez silnika może być rozsądnym krokiem, szczególnie gdy naprawa jednostki napędowej staje się nieopłacalna. Wybierając autoryzowane złomowisko i przygotowując niezbędne dokumenty, można ten proces uczynić prostym i zgodnym z przepisami. Dbaj o odpowiednie przygotowanie pojazdu, demontaż wartościowych części, a także dostarczenie niezbędnych dokumentów, aby zakończyć życie samochodu bez silnika w sposób bezpieczny dla środowiska i zgodny z prawem.

  Chcesz sprzedać auto bez silnika na złom? Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Złomowanie auta bez silnika