fbpx Skip to content

AUTO DO KASACJI

Sprzedaj nam auto do kasacji

Masz auto do kasacji i chcesz się go pozbyć jak najszybciej i w korzystnej cenie? Zgłoś się do nas i je nam sprzedaj! Zapewniamy korzystną wycenę, płatność gotówką od ręki, pomoc w formalnościach i odbiór pojazdu ze wskazanego miejsca. Nie czekaj i pozbądź się problemu.

Kiedy sprzedać auto do kasacji?

Prędzej czy później każdy eksploatowany pojazd najprościej mówiąc się zużyje. Auto do kasacji nadaje się, kiedy jest zużyte i niesprawne. Powszechną praktyką jest serwis i naprawa pojazdów zarówno uszkodzonych w wyniku kolizji i innych zdarzeń losowych, jak i niesprawnych w wyniku zużycia poszczególnych układów i elementów. Przychodzi jednak moment, w którym konieczna naprawa auta przewyższa kosztami jego wartość i nie warto go już naprawiać, a jeździć się nim już nie da lub byłoby to niebezpieczne. Wtedy właśnie warto sprzedać auto do kasacji, pozbyć się problemu i odzyskać chociaż część pieniędzy.

Jakie dokumenty należy okazać sprzedając auto do kasacji

Podczas sprzedaży auta do kasacji należy okazać swój dowód osobisty jako właściciela. W przypadku, gdy nim nie jesteś lub jesteś jednym ze współwłaścicieli potrzebujesz zgody. Właściciel czy też współwłaściciel powinien napisać upoważnienie, w którym oświadcza, że masz prawo w jego imieniu sprzedać auto do kasacji. Oczywiście niezbędne są również dokumenty samochodu, czyli dowód rejestracyjny i karta pojazdu, jeśli taka została wydana. Dowód rejestracyjny zostanie unieważniony co skutkuje wycofaniem pojazdu z możliwości uczestnictwa w ruchu drogowym. Zwrotnie otrzymasz zaświadczenie o kasacji Twojego pojazdu, z którym należy się udać do urzędu, aby wyrejestrować samochód. Warto również dostarczyć owe zaświadczenie do firmy ubezpieczeniowej, aby zakończyć umowę ubezpieczenia OC / AC.

AUTO DO KASACJI – WYCENA

Chcesz wiedzieć, ile dostaniesz za swoje auto do kasacji? Wypełnij poniższy formularz, opisz w jakim stanie jest Twój pojazd z skąd mamy go odebrać, a zwrotnie otrzymasz od nas atrakcyjną propozycję. Pamiętaj, aby napisać czy Twoje auto jest kompletne, a jeśli nie, to czego brakuje.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Co zrobić mając auto do kasacji?

  Będąc właścicielem posiadającym auto do kasacji w pierwszej kolejności znajdź takie miejsce jak stacja demontażu i kasacji pojazdów jak np. Kasacja Przybychowo i skontaktuj się z nią. To w zasadzie najważniejsze i jedyne co musisz zrobić, reszta należy do nas. Ustalimy wycenę, a po jej akceptacji odbierzemy Twoje auto do kasacji naszym transportem. Otrzymasz od nas gotówkę od ręki i załatwimy formalności. Po sprzedaży musisz jeszcze udać się z zaświadczeniem do swojego urzędu, aby wyrejestrować samochód i po sprawie. Aby postępować legalnie pamiętaj, że do kasacji pojazdów uprawnione są tylko poszczególne jednostki takie jak nasza. Nie czekaj i sprzedaj nam swoje auto do kasacji.

  Kasacja Przybychowo – płatność od ręki i darmowy odbiór pojazdu

  Nasza stacja demontażu i kasacji pojazdów znajduje się w Przybychowie w województwie wielkopolskim (koło Obornik). Odbieramy niesprawne pojazdy i wraki naszym transportem bez dodatkowych opłat w obrębie do 100 km od naszego złomowiska. Przyjmujemy pojazdy z całej Polski jak i z zagranicy. Zapewniamy kompleksową obsługę, pomoc w formalnościach i płatność gotówką od ręki. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny lub napisz bezpośrednio na adres biuro@kasacjaprzybychowo.pl. Możesz też do nas zadzwonić pod numer +48 500 606 771 i dopytać o szczegóły.

  Auto do kasacji