fbpx Skip to content

SKUP AUT PIŁA

Skup aut Piła i okolice

Masz niesprawny samochód, chcesz go sprzedać i szukasz takiego miejsca jak skup aut Piła? Jesteś w dobrym miejscu! Prowadzimy profesjonalny skup aut w Twojej okolicy. Skontaktuj się z nami a wycenimy Twój samochód, przyjedziemy po niego i zapłacimy gotówką od ręki. Otrzymasz też od nas wszystkie potrzebne zaświadczenia.

Profesjonalny skup aut Piła i okolice

Naszą specjalizacją jest skup aut, Piła i okolice to główny obszar naszej działalności. Jeśli jesteś właścicielem pojazdu, którym nie jesteś w stanie już nigdzie dojechać i stoi ono w mieście Piła, skontaktuj się z nami a my je odbierzemy. Zapewniamy rzetelna wycenę, darmowy odbiór wraku naszym transportem i płatność od ręki. Z nami o nic nie musisz się martwić.

Dokumenty potrzebne przy sprzedaży auta na skup do zezłomowania

Sprzedając pojazd na tzw. auto złom, potrzebujesz w zasadzie te same dokumenty co przy standardowej sprzedaży auta kolejnemu właścicielowi. Co ważne, to jakie dokumenty potrzebujesz nie zależy od tego czy szukasz skupu aut w Pile czy też w innym mieście.

Przede wszystkim musisz mieć dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu jeśli ta była wydana. Nie obędzie się oczywiście bez okazania Twojego dowodu osobistego (jako właściciela pojazdu) i generalnie to wszystko. Zwrotnie otrzymasz od nas poza zapłatą, unieważniony dowód rejestracyjny oraz zaświadczenie o kasacji pojazdu. Z tymi dokumentami możesz udać się do właściwego urzędu, aby wyrejestrować samochód.

SKUP AUT PIŁA – CENY ZA AUTA

Cena jaką możesz dostać za swój samochód w miejscu takim jak skup aut Piła czy też w okolicach zależą od kilku czynników. Mianowicie od marki i modelu pojazdu, roku produkcji i przede wszystkim stanu technicznego i kompletności części i systemów. Aby dowiedzieć się ile zapłacimy za Twoje auto, wypełnij poniższy formularz. Jeśli jesteś w stanie, to załącz zdjęcie, będzie nam łatwiej dokonać precyzyjnej wyceny.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Skup aut Piła – Kasacja Przybychowo

  Prowadzimy profesjonalną stację demontażu i kasacji pojazdów w Wielkopolsce. Skupujemy wszystkie rodzaje pojazdów, od osobowych przed dostawcze aż po ciężarowe. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia tego typu działalności. Z nami załatwisz wszystko szybko i sprawnie i o nic nie musisz się martwić. Wydajemy potrzebne zaświadczenia i płacimy gotówką od ręki. Chcesz wiedzieć za ile kupimy Twój samochód? Wypełnij powyższy formularz wyceny lub skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Skup aut Piła

  Nasza Stacja demontażu i kasacji pojazdów mieści się w Przybychowie koło Obornik (Wielkopolska). Odbieramy niesprawne pojazdy w obrębie 100 km od naszej firmy.

  Nie martw się, jeśli masz niesprawne auto w Pile i okolicach, którego nie możesz do nas przywieźć. Wystarczy że do nas zadzwonisz i umówisz się na odbiór. Przyjedziemy po Twój pojazd naszym transportem.

  Przyjmujemy wszystkie samochody od osobowych, przez dostawcze aż po ciężarowe. Mogą być powypadkowe lub po prostu niesprawne ze starości, takie których nie warto już naprawiać.