fbpx Skip to content

SKUP ZŁOMU SAMOCHODOWEGO

Legalny skup złomu samochodowego

Niesprawne, uszkodzone, powypadkowe pojazdy, gdy nie nadają się już do naprawy trafiają najczęściej na skup złomu samochodowego. To potoczne określenie miejsca gdzie jest możliwa sprzedaż auta na złom, czyli stacji demontażu i kasacji pojazdów. Skup złomu samochodowego wiąże się z wycofaniem pojazdu z ruchu publicznego, odzyskaniem nadających się do ponownego użycia lub przetworzenia części i materiałów oraz utylizacją całej reszty. Samo pojęcie złomu samochodowego to nic innego jak zniszczony pojazd przeznaczony do zezłomowania.

Skup złomu samochodowego z darmowym odbiorem

Złom samochodowy czy też auto złom to nazwa sugerująca, że nie mówimy o pojeździe, którym można jeszcze poruszać się po drogach, a raczej o takim, którym nie da się już jeździć. Niezależnie czy będzie to stare auto zepsute w wyniku wieloletniej eksploatacji, czy też samochód powypadkowy może nadawać się on już tylko na złom.

Zdajemy sobie sprawę, że takim pojazdem nie da się już nigdzie dojechać lub jazda nim mogłaby okazać się niebezpieczna. Wychodząc naprzeciw właścicielom niesprawnych pojazdów, którzy chcą je sprzedać na skup złomu samochodowego, oferujemy darmowy odbiór pojazdu przeznaczonego na złom. Odbiór jest bezpłatny w obszarze ok. 100 km od naszej siedzimy w Przybychowie w Wielkopolsce.

Masz zepsute auto i chcesz je sprzedać na skup złomu samochodowego? Zgłoś się do nas – wycenimy Twoje auto, odbierzemy je naszym transportem ze wskazanego miejsca i zapłacimy gotówką od ręki. Szybko, sprawnie i z wszystkimi niezbędnymi formalnościami. Z nami o nic nie musisz się martwić.

Jakie pojazdy można sprzedać na złom?

Na nasz złom kupujemy różnego rodzaju pojazdy od samochodów osobowych, przez dostawcze i ciężarowe. Mogą to być samochody pochodzące z Polski lub z zagranicy. Skupujemy pojazdy do kasacji w każdym stanie i bez względu na stopień uszkodzeń.

Stan techniczny samochodu i jego kompletność może mieć natomiast wpływ na cenę za jaką go kupimy. Jeśli pojazd ma mniej niż 90% masy własnej (czyli wagi wpisanej w dowodzie rejestracyjnym), możemy obciążyć Cię opłata za każdy brakujący kilogram, co ostatecznie po prostu obniży cenę jaką zapłacimy. Przyjmujemy zarówno pojazdy, które są jeszcze „na chodzie” jak i te, którymi nie da się już ruszyć – w takiej sytuacji zapewniamy odbiór wraku naszym transportem.

SKUP ZŁOMU SAMOCHODOWEGO – WYCENA

Cena pojazdu sprzedawanego do zezłomowania może się nieznacznie różnić, w zależności od marki i modelu auta, jego masy, wyposażenia, stanu technicznego poszczególnych elementów i kompletności. Jeśli chcesz dowiedzieć się ile zapłacimy za Twój pojazd, wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą z naszą atrakcyjną propozycją, a Ty zadecydujesz czy chcesz z niej skorzystać.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – kupimy Twoje auto na złom

  Prowadzimy profesjonalną stację demontażu i kasacji pojazdów i skup złomu samochodowego. Zapełniamy odbiór pojazdów do zezłomowania, płacimy gotówką od ręki i pomagamy w formalnościach. Nie wiesz co zrobić z niesprawnym autem, którego nie warto już naprawiać? Skontaktuj się z nami, a wszystkim się zajmiemy. Możesz wypełnić powyższy formularz wyceny lub skontaktować się z nami bezpośrednio pod nr tel. +48 500 606 771 lub adresem mailowym  biuro@kasacjaprzybychowo.pl.

  Skup Złomu Samochodowego