fbpx Skip to content

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Kasacja Przybychowo w Wielkopolsce

Złomowanie pojazdów to nieodzowny etap w tzw. cyklu życia każdego samochodu. Dla niektórych pojazdów przychodzi on szybciej dla innych później. Są też takie, które zamiast na złom trafiają do muzeum – to oczywiście wyjątkowe przypadki starych samochodów w całkiem niezłym stanie. Jednak zdecydowaną większość dotyczy proces jakim jest złomowanie pojazdów. Co ważne proces ten może przeprowadzić tylko i wyłącznie uprawniona do tego jednostka, najczęściej jest to stacja demontażu i kasacji pojazdów. To do niej powinniśmy się zgłosić, jeśli chcemy sprzedać swoje auto na złom.

Co to jest złomowanie pojazdów?

Pod ogólnym pojęciem jakim jest złomowanie pojazdów czy też kasacja pojazdów kryje się szereg czynności mających na celu zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko wyeksploatowanych pojazdów oraz umożliwienie ponownego wykorzystanie części, komponentów i materiałów. Po zakupie takiego niesprawnego pojazdu, wycofujemy go z eksploatacji i rozpoczynamy demontaż na części. Segregujemy je na te do ponownego wykorzystania, czyli nadające się od razu do odsprzedaży, na te do regeneracji, na te do ponownego przetworzenia oraz na te do utylizacji. Części i materiały nadające się do ponownego przetworzenia oczyszcza się dokładnie z farb, smarów itp. Wszelkie szkodliwe komponenty i płyny trafiają do utylizacji.

Jesteś właścicielem niesprawnego auta, którego nie warto już naprawiać? Sprzedaj je nam, zarób i pozbądź się problemu. Złomowanie pojazdów to nasza specjalność. Odbierzemy Twój pojazd ze wskazanego adresu naszym transportem. Zapewniamy szybka i korzystną wycenę oraz płatność gotówką od ręki. Otrzymasz tez od nas wszystkie dokumenty niezbędne do wyrejestrowania pojazdu. Napisz lub zadzwoń, a my wszystkim się zajmiemy.

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW – CENA ZA TWOJE AUTO

Ile kosztuje złomowanie pojazdów? Z Twojego punktu widzenia nic, co więcej to my zapłacimy Tobie za to, że przekażesz nam swój pojazd do zezłomowania. Chcesz dowiedzieć się ile możemy zapłacić, to wypełnij poniższy formularz wyceny. Poza marką i wiekiem pojazdu podaj szczegóły odnośnie jego kompletności i stanu technicznego.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – Legalne złomowanie pojazdów

  Kasacja Przybychowo to profesjonalna Stacja demontażu i kasacji pojazdów w Wielkopolsce. Oferujemy legalne złomowanie pojazdów i pomoc w formalnościach. Zapewniamy darmowy transport niesprawnych aut na nasze złomowisko – wystarczy, że się z nami skontaktujesz, wskażesz adres i umówisz na odbiór. Zapłacimy od ręki gotówką ustaloną z Tobą cenę. Masz niesprawne auto? Nie czekaj, pozbądź się problemu i odbierz pieniądze. Napisz do nas przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio na adres biuro@kasacjaprzybychowo.pl. Możesz też zadzwonić do naszej obsługi Klienta pod numer +48 500 606 771

  Złomowanie pojazdów - Kasacja Przybychowo

  Do wyrejestrowania pojazdu o zezłomowaniu potrzebujesz zaświadczenie o kasacji pojazdu oraz unieważniony dowód rejestracyjny. Oba te dokumenty otrzymasz od nas po sprzedaży pojazdu do zezłomowania.

  Nawet jeśli masz niesprawny samochód, którym nie da się już nigdzie dojechać, niczym nie musisz się martwić. Skupujemy pojazdu na złom i odbieramy je ze wskazanego adresu naszym transportem. Oczywiście jeśli auto jest sprawne, możesz przywieźć je samodzielnie do naszej siedziby w Przybychowie.

  Nie, Ty nic nie płacisz za złomowanie pojazdów. Co więcej to my płacimy Tobie, a konkretnie kupujemy od Ciebie auto na złom. Cały proces przebiega jak standardowa procedura kupna-sprzedaży z ta różnicą, że pojazd wycofywany jest z ruchu drogowego i w zasadzie z eksploatacji.