fbpx Skip to content

ZŁOMOWANIE AUT POZNAŃ

Skup i złomowanie aut Poznań

Masz niesprawny samochód i interesuje Cię złomowanie aut Poznań? Doskonale trafiłeś/aś! Zgłoś się do nas a odbierzemy Twoje auto na złom z miasta Poznań lub okolic i dobrze za nie zapłacimy. Zapewniamy darmowy transport, płatność gotówką od ręki i pomoc w formalnościach. Nie czekaj, zgarnij pieniądze i pozbądź się problemu.

Złomowanie aut Poznań i okolice

Prowadzimy profesjonalną stację demontażu i kasacji pojazdów, a naszą specjalnością jest złomowanie aut, Poznań i okolice to główny obszar naszej działalności. Nasza siedziba znajduje się w Przybychowie koło Obornik. Jeśli interesuje Cię oddanie auta na złom, a w zasadzie jego sprzedaż, bo za każdy pojazd płacimy od ręki, to możesz je do nas przywieźć. Zdajemy sobie sprawę, że w takiej sytuacji Twój samochód prawdopodobnie nie nadaje się do samodzielnej jazdy. W związku z tym oferujemy jego darmowy odbiór naszym transportem. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz i umówisz podając adres postoju pojazdu i dogodny termin.

ZŁOMOWANIE AUT POZNAŃ – WYCENA TWOJEGO POJAZDU

Niezależnie czy interesuje Cię złomowanie aut Poznań czy tez inny rejon, to co musisz wiedzieć, to że nie Ty płacisz za złomowanie. Ty sprzedajesz swój niesprawny samochód do stacji uprawnionej do jego zezłomowania, czyli do nas. Ile zapłacimy za Twój samochód? To zależy jakie auto i w jakim stanie technicznym posiadasz. Wypełnij poniższy formularz wyceny, a w odpowiedzi otrzymasz od nas propozycję cenową.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – Złomowanie aut Poznań

  Kasacja Przybychowo to profesjonalna i w pełni legalna stacja kasacji pojazdów mieszcząca się w Wielkopolsce. Skupiamy swoją działalność na Klientach w okolicy ok. 100 km od naszej siedziby w Przybychowie koło Obornik.

  Zapewniamy im darmowy odbiór niesprawnych samochodów, płatność gotówką od ręki i wydajemy dokumenty niezbędne do wyrejestrowania pojazdu. Skupujemy do kasacji zarówno stare jak i powypadkowe auta. Jeśli chcesz wiedzieć ile zapłacimy za Twój wrak, zachęcamy do wypełnienia powyższego formularza wyceny. Więcej informacji możesz uzyskać kontaktując się z nami pod numerem telefonu +48 500 606 771 lub adresem mailowym  biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Złomowanie aut Poznań - Kasacja Przybychowo

  Sprzedając auto na złom zawierana jest umowa kupna-sprzedaży pojazdu z tą różnicą, że jednocześnie pojazd jest wycofywany z ruchu drogowego. Potrzebny jest w tym celu dowód osobisty właściciela sprzedającego auto oraz dokumenty pojazdu tj. dowód rejestracyjny i  karta pojazdu.

  Zajmujemy się złomowaniem aut i przyjmujemy na złom wszelkiego rodzaju pojazdu, od samochodów osobowych, przed dostawcze aż po ciężarowe. Zazwyczaj są to pojazdy niesprawne ze starości lub powypadkowe.

  Pojazd można wyrejestrować po jego sprzedaży kolejnemu właścicielowi, który będzie go użytkował lub sprzedając go do kasacji. W tym celu potrzebujemy zaświadczenie o kasacji pojazdu wydawane przez stację kasacji taką jak my.