fbpx Skip to content

KASACJA POJAZDÓW WAŁCZ

Profesjonalna stacja kasacji pojazdów

Masz niesprawne auto nadające się na złom i szukasz takiego miejsca jak kasacja pojazdów Wałcz? Skontaktuj się z nami! Wycenimy Twoje auto, odbierzemy je ze wskazanego miejsca naszym transportem i zapłacimy gotówką od ręki. Zapewniamy pomoc w formalnościach i wydajemy niezbędne zaświadczenia.

Kasacja pojazdów Wałcz i okolice

Powadzimy w pełni legalną stację, której specjalnością jest kasacja pojazdów, Wałcz i okolice to jeden z głównych obszarów naszej działalności. Z tych okolic odbieramy darmowo niesprawne samochody, wystarczy, że wskażesz nam miejsce postoju. Oferujemy korzystne ceny za skupowane auta i płacimy gotówką od razu. Nie wiesz co zrobić ze swoim autem, które powinno trafić na auto złom? Z nami o nic nie musisz się martwić, załatwimy wszystko za Ciebie.

Dokumenty niezbędne do sprzedaży pojazdu na złom

Co potrzebujesz, aby sprzedaż swój pojazd do kasacji? W zasadzie te same dokumenty, co przy standardowej umowie kupna-sprzedaży samochodu. Nie obędzie się bez dowodu rejestracyjnego pojazdu i Twojego dokumentu tożsamości. Poza tym powinno się okazać kartę pojazdu, jeśli taka była wydana. Od nas zwrotnie otrzymasz unieważniony dowód rejestracyjny potwierdzający wycofanie pojazdu z ruchu drogowego oraz zaświadczenie o kasacji pojazdu. Z tymi dokumentami możesz udać się do właściwego urzędu, aby wyrejestrować samochód. Warto też zgłosić ten fakt do firmy ubezpieczeniowej, z którą masz zawartą umowę OC/AC.

KASACJA POJAZDÓW WAŁCZ – WYCENA POJAZDU

Niezależnie czy szukasz takiego miejsca jak kasacja pojazdów Wałcz czy też w innej okolicy, wycena Twojego pojazdu zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od marki pojazdu i jego roku produkcji, kompletności i stanu technicznego. Wypełnij poniższy formularz a otrzymasz od nas korzystną ofertę.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Profesjonalna stacja kasacji pojazdów w Twojej okolicy

  Kasacja Przybychowo to doświadczona stacja kasacji pojazdów mieszcząca się w Wielkopolsce. Przyjmujemy do kasacji pojazdy osobowe, dostawcze i ciężarowe z Polski i zagranicy. Odbieramy niesprawne auta naszym transportem z Wielkopolski, miasta Wałcz i okolic. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz lub bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 i adresem mailowym  biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Kasacja Pojazdów Wałcz - Kasacja Przybychowo