fbpx Skip to content

ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW SWARZĘDZ

Sprzedaj swoje auto na złom

Masz niesprawne auto i interesuje Cię złomowanie pojazdów Swarzędz? Zgłoś się do nas! Skupujemy pojazdy do demontażu i zezłomowania z Twojej okolicy. Zapewniamy darmowy transport ze wskazanego adresu, pomagamy w formalnościach i płacimy gotówką od ręki.

Każdy eksploatowany samochód prędzej czy później kończy swój tzw. cykl życia. Przychodzi moment, w którym nie jest już sprawny i nie nadaje się do dalszego uczestnictwa w ruchu drogowym lub po prostu nie da się go już nawet uruchomić. Wtedy z pomocą przychodzą mechanicy samochodowi, ale co w przypadku gdy koszty naprawy zaczynają przekraczać wartość samochodu? W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest sprzedaż samochodu na złom.

Złomowanie samochodów Swarzędz i okolice

Prowadzimy profesjonalną i w pełni legalną stację kasacji pojazdów. Naszą specjalnością jest złomowanie samochodów, Swarzędz i okolice to jeden z głównych obszarów naszej działalności. Nie wiesz co zrobić z niesprawnym pojazdem? Z nami o nic nie musisz się martwić, wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na wycenę i odbiór auta. Przyjedziemy po nie naszym transportem, załatwimy wszystkie formalności i zapłacimy gotówką od ręki. Oferujemy korzystne ceny za skupowane pojazdy.

Dokumenty niezbędne do zezłomowania pojazdu

Zastanawiasz się jakich dokumentów potrzebujesz, aby sprzedać swój samochód na złom? Tak naprawdę nic szczególnego. Wystarczą dokumenty pojazdy, czyli dowód rejestracyjny i karta pojazdu, jeśli taka była wydana. Nie obędzie się też bez Twojego dokumentu tożsamości jako właściciela – jak przy każdej umowie kupna – sprzedaży. Zwrotnie otrzymasz od nas poza zapłatą, unieważnione dokumenty auta oraz zaświadczenie o kasacji pojazdu. Z nimi należy się udać do właściwego w Twoim rejonie urzędu, aby wyrejestrować samochód. Warto poinformować o tym fakcie również towarzystwo ubezpieczeniowe.

ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW SWARZĘDZ – WYCENA TWOJEGO AUTA

Niezależnie czy interesuje Cię złomowanie samochodów Swarzędz, czy też w innej okolicy, to ile zapłacimy za Twój pojazd zależy od kilku czynników. Wyceniamy pojazd na podstawie informacji o marce i modelu samochodu, roku produkcji i przede wszystkim jego stanie technicznym i kompletności. Wypełnij poniższy formularz, a otrzymasz od nas atrakcyjną propozycję zakupu Twojego auta na złom.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – Złomowanie samochodów w Wielkopolsce

  Skupujemy wszystkie rodzaje samochodów nadających się na części i do zezłomowania. Jako profesjonalna stacja demontażu i kasacji pojazdów, mamy świadomość, że pojazd, który chcesz sprzedać jest prawdopodobnie niesprawny. Nie możesz nim zatem przyjechać do nas samodzielnie, dlatego zapewniamy jego odbiór naszym transportem. Nasza siedziba znajduje się w Przybychowie koło Obornik ( woj. Wielkopolskie), darmowo odbieramy pojazdy z okolicy do ok. 100 km od naszej siedziby. Dlatego jeśli interesuje Cię złomowanie samochodów Swarzędz i okolice, skontaktuj się z nami poprzez powyższy formularz lub bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 i adresem mailowym  biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Złomowanie samochodów Swarzędz