fbpx Skip to content

KILKA SŁÓW O NAS

Wbrew pozorom pozbycie się niesprawnego auta to nie taka prosta sprawa. Na szczęście masz nas!

ZAKRES NASZYCH USŁUG

Oferujemy Państwu usługi w zakresie skupu i kasacji różnego rodzaju pojazdów. Skupujemy pojazdy z pełną wymaganą dokumentacją. Zapewniamy szybką wycenę, odbiór niesprawnego pojazdu ze wskazanej lokalizacji, natychmiastową zapłatę i wystawienie stosownych oświadczeń. Poza złomowaniem aut zajmujemy się sprzedażą używanych części samochodowych pochodzących z demontażu pojazdów.

Kasacja samochodów

Stacja demontażu i kasacja pojazdów. Skup i złomowanie samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów i motocykli.

Odbiór auta od Klienta

Zapewniamy przewóz auta do kasacji naszym transportem ze wskazanej lokalizacji.

Giełda części

Oferujemy tysiące oryginalnych części używanych pochodzących z demontażu samochodów po dokładnej kontroli jakości i sprawności.

Z NAMI ZYSKUJESZ

  • szybką i przejrzystą procedurę sprzedaży auta na złom
  • dopełnienie wszelkich formalności i pełną legalność dokumentów
  • indywidualne podejście do każdego klienta
  • przewiezienie auta naszym transportem do kasacji
  • natychmiastowa wycena i zapłata za samochód
  • zwolnienie z opłaty
  • oryginalne części używane do samochodów
  • gwarancja pełnej satysfakcji

KIM JESTEŚMY i CO ROBIMY

Od wielu lat prowadzimy nowoczesną stację demontażu i kasacji pojazdów w Przybychowie w Wielkopolsce. Gwarantujemy komfortowy proces skupu pojazdów do kasacji. Działamy szybko i sprawnie według jasnych procedur. Oferujemy szybką wycenę i natychmiastową płatność za oddawany pojazd. Zapewniamy własny transport do przewozu samochodów na złom z odbiorem ze wskazanej lokalizacji. Jesteśmy uprawnieni do wydawania stosownych oświadczeń niezbędnych do wyrejestrowania pojazdu.

Przyjmujemy do złomowania samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe, a także motocykle i autobusy. Wraz z oddaniem samochodu do kasacji należy przedstawić wszystkie wymagane dokumenty. Nie przyjmujemy pojazdów bez dokumentów.

Prowadzimy również giełdę części samochodowych. Części, które posiadamy w ofercie to oryginalne części używane pochodzące z demontażu pojazdów, tylko z legalnych źródeł. Często pochodzą one z demontażu aut powypadkowych, w których uszkodzeniu uległ jeden z układów, a większość części pozostała nietknięta i w pełni sprawna. Wszystkie części przeznaczone do sprzedaży przechodzą dokładny proces weryfikacji ich przydatności do dalszej eksploatacji. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową i stacjonarną.