fbpx Skip to content

DEMONTAŻ SAMOCHODÓW POZNAŃ

Złomowanie i demontaż samochodów Poznań

Jesteś właścicielem niesprawnego pojazdu i interesuje Cię demontaż samochodów Poznań? Skontaktuj się z nami, a kupimy Twoje auto na części i do kasacji. Nie musisz się martwić jak dostarczyć niesprawny samochód, odbierzemy go od Ciebie. Zadzwoń lub napisz, ustalimy cenę i umówimy się na odbiór ze wskazanego miejsca.

Demontaż samochodów Poznań i okolice

Prowadzimy profesjonalną stację, której specjalnością jest kasacja i demontaż samochodów, Poznań i okolice to główny obszar naszej działalności. Nasza stacja i złomowisko samochodów mieści się w Przybychowie koło Obornik, a więc bardzo blisko miasta Poznań. Skoro interesuje Cię demontaż samochodów Poznań, to prawdopodobnie Twoje auto nie nadaje się już do jazdy i chcesz się go pozbyć. Nie musisz się martwić, jak dostarczyć nam niesprawne auto, to my się tym zajmiemy i odbierzemy je od Ciebie zupełnie bezpłatnie, zwłaszcza jeśli znajduje się na terenie miasta Poznań i w okolicy.

DEMONTAŻ SAMOCHODÓW POZNAŃ – WYCENA TWOJEGO AUTA

Niezależnie czy interesuje Cię demontaż samochodów Poznań czy też inne miasto, możesz zgłosić się do nas, a z pewnością kupimy Twoje auto do demontażu i kasacji. Pamiętaj, że nie możesz samodzielnie demontować pojazdu na części, tylko takie jednostki jak my, są do tego uprawnione ze względu na ochronę środowiska. Chcesz wiedzieć ile zapłacimy za Twój pojazd na części i do kasacji? Wypełnij poniższy formularz, z zwrotnie otrzymasz atrakcyjną propozycję, po której akceptacji umówimy się na odbiór.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kiedy auto nadaje się do demontażu i kasacji?

  Podczas użytkowania samochodu przychodzi taki moment, że zaczyna się on psuć. Z reguły korzysta się z usług mechanika, który naprawia pojazd i można dalej nim jeździć. Serwis i naprawy bezpośrednio związane z eksploatacją i zużyciem są czymś zupełnie normalnym i tego nie da się uniknąć (np. wymiana klocków hamulcowych, olejów, filtrów, odgrzybianie i napełnianie klimatyzacji itp.). W przypadku niespodziewanych awarii i koniecznych napraw już sprawa ma się inaczej, zwłaszcza jeśli jedna naprawa ciągnie za sobą kolejną w krótki czasie. Ma to miejsce zazwyczaj przy starszych pojazdach po wieloletniej eksploatacji. W takich sytuacjach warto przemyśleć pozbycie się auta, zwłaszcza w przypadku gdy koszty napraw zaczynają przewyższać wartość samego pojazdu. Wówczas nie pozostaje nic innego jak sprzedać samochód do demontażu i kasacji, a tym samym pozbyć się problemu.

  Etapy demontażu pojazdu

  Zarówno jeśli chodzi o demontaż pojazdów Poznań, jak też inne miasta, to proces demontażu wszędzie wygląda podobnie i ma ten sam cel. W pierwszej kolejności pojazd oczyszczany jest z wszelkich substancji niebezpiecznych, płynów, olejów itp. Dopiero po oczyszczeniu rozpoczyna się właściwy demontaż na części pierwsze, które są segregowane pod kątem możliwości dalszego wykorzystania. Te, które się nadają trafiają od razu do dalszej odsprzedaży jako części zamienne (czasami po wcześniejszej regeneracji), inne dzieli się według materiałów, aby powtórnie wykorzystać w innych procesach produkcyjnych. Wszystko to, czego nie da się ponownie wykorzystać, jest zabezpieczane i trafia do utylizacji.

  Kasacja i demontaż pojazdów z Poznania i okolic

  Prowadzimy profesjonalną stację demontażu i kasacji pojazdów w okolicach Poznania. Zapewniamy darmowy odbiór samochodu do demontażu naszym transportem. Zgłoś się do nas, a szybko pozbędziesz się problemu i jeszcze na tym zarobisz. Zapewniamy korzystną wycenę, płatność gotówką od ręki i pomoc w formalnościach. Wypełnij powyższy formularz wyceny lub skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Demontaż samochodów Poznań
  Demontaż samochodów Poznań - Kasacja Przybychowo
  Demontaż samochodów Poznań - Kasacja Przybychowo