fbpx Skip to content

CENA SAMOCHODU NA ZŁOMIE

Jaka jest cena samochodu na złomie?

Masz niesprawne auto, którego chcesz się pozbyć i zastanawiasz się jaka jest cena samochodu na złomie? Wypełnij poniższy formularz wyceny pojazdu, a dowiesz się ile możesz dostać za swój. Po akceptacji wyceny, odbierzemy Twój pojazd nadający się na złom z adresu, który wskażesz oraz zapłacimy za niego gotówką od ręki.

Od czego zależy cena samochodu na złomie?

Istnieje kilka podstawowych czynników, od których zależy cena samochodu na złomie. Przede wszystkim jest to masa pojazdu, cenę oblicza się zazwyczaj w oparciu o liczbę kilogramów i cenę za kilogram. Warto zwrócić uwagę, że pojazd powinien ważyć minimum 90% masy własnej, zapisanej w dowodzie rejestracyjnym. W przeciwnym razie cena samochodu na złomie może zostać pomniejszona za każdy brakujący kilogram. Istotny jest również stan techniczny pojazdu i jego kompletność.

CENA SAMOCHODU NA ZŁOMIE – ILE DOSTANIESZ ZA TWOJE AUTO

Chcesz się dowiedzieć jaka jest cena samochodu na złomie, żeby sprzedać swój niesprawny pojazd? Wypełnij poniższy formularz, opisz w jakim stanie jest Twoje auto i skąd mamy je odebrać, a zwrotnie otrzymasz od nas atrakcyjną propozycje zakupu Twojego wraku.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Niezbędne dokumenty przy sprzedaży pojazdu na złom

  Sprzedaż samochodu na złom wymaga spełnienia kilku formalności. Podczas sprzedaży musisz mieć przy sobie swój dowód osobisty do okazania. W przypadku, gdy nie jesteś jedynym właścicielem pojazdu, potrzebne jest też upoważnienie do sprzedaży od wszystkich współwłaścicieli lub po prostu ich obecność. Sprzedając samochód niezbędne są dokumenty pojazdu, przede wszystkim dowód rejestracyjny, który po przyjęciu auta do kasacji zostanie unieważniony na potwierdzenie wycofania pojazdu z uczestnictwa w ruchu drogowym. Poza tym zwrotnie otrzymasz od nas zaświadczenie o kasacji pojazdu, z którym możesz udać się do urzędu w celu wyrejestrowania pojazdu – tym samym pozbywasz się jakiejkolwiek odpowiedzialności za niego.

  Czy cena samochodu na złomie zależy od rodzaju pojazdu?

  Odpowiedź na pytanie: czy cena samochodu na złomie zależy od rodzaju pojazdu, brzmi: tak. Ma to związek przede wszystkim z masą pojazdu, która z kolei zależy właśnie od jego rodzaju. Oczywistym jest, że samochód ciężarowy waży więcej niż samochód osobowy. W związku z powyższym oraz z faktem, że cenę samochodu, po jakiej możesz sprzedać auto na złom, determinuje jego waga, za samochód ciężarowy otrzymasz więcej niż za osobowy.

  Kasacja Przybychowo – sprzedaj nam swój pojazd do kasacji

  Prowadzimy złomowisko i kasację pojazdów w Przybychowie koło Obornik (woj. Wielkopolskie). Skupujemy na złom wszystkie rodzaje pojazdów, od samochodów osobowych przez dostawcze i ciężarowe, aż po autobusy czy też pojazdy specjalne. Zapewniamy darmowy odbiór niesprawnych pojazdów naszym transportem w obrębie do ok. 100 km od naszej siedzimy. Chcesz poznać cenę swojego auta na złomie, skontaktuj się z nami przez powyższy formularz. Jesteśmy też dostępni pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl.

  Cena samochodu na złomie