fbpx Skip to content

SKUP ROZBITYCH AUT

Skup aut na złom

W wyniku poważnych kolizji i wypadków samochodowych czasami zamiast mechanika jest nam potrzebny skup rozbitych aut. Mimo rozległych uszkodzeń pojazdu, możemy go tam sprzedać i otrzymać za niego chociaż jakieś pieniądze. Na skup rozbitych aut trafiają samochody, które nie nadają się do dalszego użytkowania i nie warto ich już naprawiać, gdyż koszt naprawy przewyższa wartość pojazdu. Są to zazwyczaj auta albo stare i z tego powodu niesprawne albo powypadkowe. Skup pojazdów uszkodzonych obejmuje skup zarówno samochodów osobowych jak i dostawczych i ciężarowych.

Masz uszkodzone auto i interesuje Cię skup rozbitych aut? Jesteś w dobrym miejscu. Prowadzimy profesjonalną i w pełni legalną stację demontażu i kasacji pojazdów i skupujemy uszkodzone pojazdy, które nie nadają się do dalszej eksploatacji. Za pojazdy płacimy gotówką od ręki, zapewniamy odbiór pojazdu naszym transportem i pomoc w formalnościach. Skontaktuj się z nami, a my wszystko załatwimy, niczym nie musisz się martwić.

Sprzedaż pojazdu na skup rozbitych aut

Procedura sprzedaży pojazdu na skup jest bardzo prosta. Tak w skrócie wystarczy znaleźć firmę taką jak my, zadzwonić do nas, umówić się na odbiór auta, podpisać dokumenty i odebrać gotówkę. Możesz skontaktować się z nami przez poniższy formularz wyceny, zadzwonić lub napisać do nas bezpośrednio. Na podstawie udzielonych przez Ciebie informacji, zaproponujemy korzystną cenę za Twoje auto. Jeśli ją zaakceptujesz, to umówimy się na odbiór pojazdu ze wskazanego przez Ciebie adresu. Możesz też sam przywieźć nam swój samochód, jednak zakładamy że w większości przypadków jest on niesprawny, dlatego zapewniamy darmowy transport.

Zostają już tylko formalności. Z dokumentów jakie należy mieć przy sobie, to Twój dowód osobisty jako właściciela oraz dowód rejestracyjny pojazdu i kartę pojazdu, jeśli taka była wydana. Od nas otrzymasz zaświadczenie o kasacji pojazdu, z którym możesz udać się do właściwego urzędu, aby wyrejestrować pojazd.

SKUP ROZBITYCH AUT – JAKA CENA ZA TWOJE AUTO

Ceny za auta, które przyjmujemy na nasz skup rozbitych aut są podobne, jednak nie identyczne. Zależą od marki i modelu pojazdu, roku produkcji, stanu technicznego auta i wielkości uszkodzeń. I co ważne samochód, który skupujemy powinien mieć minimum 90% masy własnej, w przeciwnym razie mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – skup i złomowanie pojazdów

  Prowadzimy profesjonalny skup rozbitych aut. Zajmujemy się demontażem i kasacją pojazdów oraz sprzedażą używanych części samochodowych. Nasza siedziba znajduje się na terenie Wielkopolski, w Przybychowie koło Obornik. Skupujemy pojazdy z całego kraju, natomiast darmowy odbiór uszkodzonych aut zapewniamy w obrębie ok. 100 km od naszej siedziby. Jeśli chcesz dowiedzieć się ile możesz od nas dostać, wypełnij powyższy formularz wyceny. Jeśli masz dodatkowe pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu  +48 500 606 771, możesz tez napisać na adres biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Skup rozbitych aut