fbpx Skip to content

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW PIŁA

Kupimy Twój pojazd do kasacji

Twoje auto nie nadaje się już do naprawy i interesuje Cię złomowanie pojazdów Piła? Jesteś w dobrym miejscu! Prowadzimy profesjonalną stację kasacji pojazdów w Wielkopolsce i skupujemy wszystkie rodzaje pojazdów do zezłomowania. Zgłoś się do nas, a załatwimy wszystko za Ciebie i zapłacimy gotówką od ręki. Pozbędziesz się problemu szybko i sprawnie i otrzymasz korzystną zapłatę.

Złomowanie pojazdów Piła i okolice

Nasz siedziba znajduje się w Przybychowie koło Obornik, to tam przywozimy samochody do kasacji. Naszą specjalnością jest w pełni legalne złomowanie pojazdów, Piła i okolice to główny obszar naszej działalności. Jeśli masz niesprawny pojazd w mieście Piła lub okolicach, odbierzemy go bezpłatnie od Ciebie naszym transportem. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a porozmawiamy o wycenie i umówimy się na odbiór.

Proces złomowania pojazdu

Mając powypadkowy pojazd lub samochód niesprawny w wyniku długiego użytkowania, który nie nadaje się już do naprawy, można zastanawiać się co z nim zrobić. Jak wiadomo nie można go zwyczajnie wyrzucić na śmietnik, czy też zostawić gdziekolwiek bez żadnej odpowiedzialności. W takiej sytuacji wskazane jest złomowanie samochodów. Oczywiście nie można go przeprowadzić samodzielnie, należy w tym celu znaleźć uprawnioną stację demontażu i kasacji pojazdów taką jak Kasacja Przybychowo i sprzedać tam auto.

Jak przebiega proces złomowania pojazdu? Czy to interesuje Cię złomowanie pojazdów Piła czy też inne miasto, proces wygląda tak samo. W pierwsze kolejności pojazd oczyszcza się z zanieczyszczeń i wszelkich płynów. Następnie demontuje się go na części, które są segregowane w zależności od ich dalszej przydatności. Niektóre z nich trafiają bezpośrednio do dalszej odsprzedaży jako, po dokładnej kontroli jakości i sprawności. Inne trafiają do regeneracji a jeszcze inne do dalszego przerobienia z uwzględnieniem podziału na materiały i surowce. Wszystko to, co nie nadaje się już do ponownego wykorzystania trafia do utylizacji.

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW PIŁA – WYCENA TWOJEGO AUTA

Cena, jaką zapłacimy za Twoje auto zależy od jego masy, a więc tak naprawdę od modelu pojazdu i jego kompletności. Ważną informacją jest, czy pojazd waży minimum 90% jego masy własnej wpisanej w dowodzie rejestracyjnym. Jeśli nie, możemy pomniejszyć wycenę za każdy brakujący kilogram. Jeśli interesuje Cię złomowanie pojazdów Piła, pamiętaj, że Twój niesprawny samochód odbierzemy bezpłatnie naszym transportem. Wypełnij poniższy formularz, a zwrotnie otrzymasz od nas korzystna wycenę. Możesz załączyć zdjęcia, to ułatwi nam dokonanie wyceny.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – profesjonalne złomowanie aut w Wielkopolsce

  Prowadzimy stację demontażu i kasacji pojazdów, której siedziba znajduje się w Przybychowie koło Obornik. Przyjmujemy do kasacji auta z całej Polski i z zagranicy, zarówno pojazdy osobowe, dostawcze jak i ciężarowe. Zapewniamy odbiór auta w okolicy do ok. 100 km od naszej siedziby, pomagamy w formalnościach i płacimy gotówką od ręki. Chcesz sprzedać nam swoje auto na złom? Skontaktuj się z nami poprzez powyższy formularz wyceny. Możesz też zadzwonić do nas na numer tel. +48 500 606 771 lub napisać bezpośrednio na adres biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Złomowanie pojazdów Piła