fbpx Skip to content

KASACJA SAMOCHODÓW WIELKOPOLSKA

Demontaż i kasacja samochodów Wielkopolska

Szukasz takiego miejsca jak kasacja samochodów Wielkopolska, aby pozbyć się swojego niesprawnego pojazdu i sprzedać go na złom? Skontaktuj się z nami! Prowadzimy profesjonalną stację demontażu i kasacji pojazdów w Wielkopolsce. Na terenie naszego województwa zapewniamy darmowy odbiór wraku ze wskazanego miejsca. Z nami załatwisz wszystko sprawnie i otrzymasz za swoje auto gotówkę od ręki.

Kasacja samochodów Wielkopolska – gdzie się zgłosić?

Jesteś właścicielem niesprawnego pojazdu, który stoi na terenie Wielkopolski i nie nadaje się ani do naprawy ani do dalszego użytkowania, a co za tym idzie nie jesteś w stanie nim już nigdzie dojechać? W konsekwencji tego interesuje Cię kasacja samochodów Wielkopolska? Zgłoś się do nas! Wycenimy Twoje auto, umówimy się na jego odbiór, wydamy niezbędne dokumenty i zapłacimy gotówką. Tak naprawdę nic nie musisz robić, wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Jakie pojazdy sprzedaje się do kasacji?

Kasacja pojazdów czy też innymi słowy złomowanie, to można powiedzieć ostatni etap cyklu życia pojazdu. Prędzej czy później wszystko się zużyje, podobnie jest z pojazdami, eksploatowane przez wiele lat, w którymś momencie psują (zużywają) się do tego stopnia, że nie warto ich już naprawiać. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak zapewnić zezłomowanie pojazdu, czyli sprzedać go do kasacji. Oczywiście zużycie to nie jedyny powód, przez który samochody trafiają na złom. Zdarza się to tez w przypadku nowszych, a nawet całkiem nowych aut, które uległy uszkodzeniom w wyniku kolizji drogowych czy też innych wypadków i zdarzeń losowych. Zdarzają się sytuacje, że nawet nowego auta, które doznało obszernych uszkodzeń, nie warto już naprawiać, albo jest to wręcz niemożliwe.

KASACJA SAMOCHODÓW WIELKOPOLSKA

Nasza kasacja samochodów Wielkopolska zapewnia atrakcyjne ceny zakupu niesprawnych pojazdów na złom. Chcesz wiedzieć ile zapłacimy za Twoje auto? Wypełnij poniższy formularz, a zwrotnie otrzymasz od nas korzystną propozycję. Opisz w jakim stanie jest Twój pojazd i czy jest kompletny.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Dokumenty niezbędne przy sprzedaży pojazdu do kasacji

  Sprzedaż samochodu na złom czy też innymi słowy do kasacji wymaga dokumentów praktycznie takich samych jak przy standardowej umowie kupna-sprzedaży pojazdu. Nie obędzie się bez dokumentów pojazdu, czyli dowodu rejestracyjnego. Warto też mieć przy sobie kartę pojazdu, jeśli została wydana. Jeśli jesteś właścicielem samochodu, który sprzedajesz na złom, to wystarczy Twój dowód osobisty. Natomiast jeśli sprzedajesz pojazd w czyimś imieniu lub jesteś współwłaścicielem, to potrzebujesz jeszcze upoważnienia pozostałych współwłaścicieli lub właściciela. Zwrotnie otrzymasz unieważniony dowód rejestracyjny oraz zaświadczenie o kasacji pojazdu, z którym należy się udać do urzędu w celu wyrejestrowania samochodu.

  Kasacja Przybychowo – Profesjonalna stacja w Wielkopolsce

  Prowadzimy profesjonalna stację demontażu i kasacji pojazdów w Wielkopolsce. Nasza siedziba mieści się w Przybychowie koło Obornik. Zapewniamy darmowy odbiór uszkodzonych samochodów na złom naszym transportem, w obrębie do ok. 100 km od naszej siedziby. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do złomowania pojazdów i wydajemy zaświadczenie o kasacji, z którym można wyrejestrować pojazd w urzędzie. Zapewniamy korzystna wycenę Twojego pojazdu i płacimy gotówką od ręki. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz lub bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 i adresem mailowym  biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Kasacja samochodów Wielkopolska - Kasacja Przybychowo