fbpx Skip to content

SKUP POJAZDÓW POWYPADKOWYCH

Złomowisko i skup pojazdów powypadkowych w Wielkopolsce

Skup pojazdów powypadkowych to miejsce, w którym możemy sprzedać swój samochód mimo jego nawet rozległych uszkodzeń. Często zdarza się, że samochód po kolizji drogowej czy też innym wypadku, nie nadaje się już do naprawy i dalszej eksploatacji, ponieważ koszty naprawy przewyższyłyby wartość samochodu. W takim przypadku trzeba się takiego pojazdu jakoś pozbyć i pozostaje nam oddanie auta na złom. Mogło by się wydawać, że już nic nie jest wart, jednak to nie do końca prawda. Uszkodzony i niesprawny samochód można sprzedać na skup pojazdów powypadkowych. Sprzedać a nie oddać, a zatem możemy na tym jeszcze zarobić.

Masz niesprawne auto powypadkowe i chcesz je sprzedać? Zgłoś się do nas a kupimy je od Ciebie za korzystną cenę! Zapewniamy pomoc w formalnościach, darmowy odbiór uszkodzonego pojazdu ze wskazanego miejsca i płacimy gotówką od ręki. Otrzymasz od nas zaświadczenie o kasacji pojazdu, na podstawie którego wyrejestrujesz samochód i pozbędziesz się problemu. Wszystko szybko, sprawnie, w pełni legalnie i z korzyścią dla Ciebie.

Procedura sprzedaży auta na skup

Jak wygląda procedura sprzedaży auta na skup pojazdów powypadkowych do zezłomowania? Praktycznie tak jak sprzedaż pojazdu kolejnemu właścicielowi z tym wyjątkiem, ze otrzymuje się dokument potwierdzający kasację pojazdu i na jego podstawie pojazd ten należy wyrejestrować. Różnica zazwyczaj występuje również w możliwości przyjechania pojazdem do miejsca zawarcia umowy kupna-sprzedaży. Samochody powypadkowe sprzedawane na złom zazwyczaj nie nadają się do samodzielnej jazdy w ruchu drogowym.

Z powyższego powodu pojazd taki trzeba odebrać lawetą i zawieźć na skup. Nie stanowi to żadnego problemu, ponieważ profesjonalne stacje skupujące tego typu pojazdy zapewniają darmowy odbiór wraku ze wskazanego miejsca. Jeśli jesteś właścicielem powypadkowego pojazdu, który jest niesprawny, skontaktuj się z nami a wycenimy go i umówimy się na odbiór.

SKUP POJAZDÓW POWYPADKOWYCH – WYCENA

Cena, za którą można sprzedać samochód na skup może się różnić, w zależności od rodzaju samochodu i jest stanu technicznego. Głównie chodzi o markę i model pojazdu, rok produkcji i stan techniczny poszczególnych układów i części. Ważne jest również czy pojazd jest kompletny i czy waży minimum 90 % masy własnej uwzględnionej w dowodzie rejestracyjnym. Aby otrzymać wycenę swojego pojazdu, zachęcamy do wypełnienia i przesłanie poniższego formularza. W odpowiedzi zwrotnej otrzymają Państwo korzystną propozycję cenową.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – skup pojazdów powypadkowych i uszkodzonych

  Kasacja Przybychowo to znany w Wielkopolsce skup pojazdów powypadkowych i uszkodzonych. Gwarantujemy korzystną wycenę pojazdu, darmowy odbiór naszym transportem i gotówkę od ręki. W celu otrzymania wyceny pojazdu, zapraszamy do wypełnienia powyższego formularza. W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań, pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Skup pojazdów powypadkowych