fbpx Skip to content
Ile Kosztuje Złomowanie Samochodu

Ile kosztuje złomowanie samochodu?

Będąc posiadaczem niesprawnego auta, którego nie warto już naprawiać, zastanawiamy się ile kosztuje złomowanie samochodu i co wpływa na ten koszt. Obecnie złomowanie samochodu nie kosztuje nic. Co więcej oddając samochód do złomowania możemy dodatkowo dostać za niego zazwyczaj pomiędzy 300 zł a 1000 zł, w zależności od rodzaju samochodu, jego stanu technicznego i kilku innych czynników. Jednak każda wycena przygotowywana jest indywidualnie.

Kiedy konieczne jest oddanie samochodu na złom?

Samochód na złom oddajemy, kiedy nie nadaje się on już do dalszego użytkowania. Samochód, który jest stary, psuje się, a jego naprawy zaczynają przekraczać wartość auta, nadaje się już tylko na auto złom. Podobnie sprawa się ma z samochodami uszkodzonymi w wyniku wypadków. Niezależnie czy są to samochody stare czy nowe, jeśli koszt ich naprawy przekracza wartość auta w danym momencie, najczęściej trafia ono do zezłomowania lub ewentualnie jest sprzedawane na części, jeśli takie się zachowały.

Co zrobić z niesprawnym samochodem?

Jak powszechnie wiadomo, samochodu nie można wyrzucić na śmietnik czy też po prostu porzucić. Każdy samochód jest zarejestrowany, a jego właściciel za niego odpowiada. Uwolnić się z takiej odpowiedzialności można poprzez sprzedaż pojazdu. A co w przypadku kiedy nasz samochód nie nadaje się już na sprzedaż, ponieważ jest niesprawny, a jego naprawa się nie opłaca? W takim przypadku nie pozostaje nam nic innego jak oddanie go na potocznie mówiąc auto złom. Mowa tutaj o profesjonalnej Stacji demontażu i kasacji pojazdów. To jedyny sposób na legalne pozbycie się auta. W takim momencie można się zastanawiać: ile kosztuje złomowanie samochodu? Otóż odpowiedź brzmi: nic! Za złomowanie samochodu nie musimy płacić, a każda Stacja kasacji pojazdów za takie auto nam jeszcze zapłaci.

Jak przebiega proces sprzedaży samochodu na złom

Posiadanie niesprawnego auta, czy to na podwórku, czy to przed blokiem, czy też w garażu, wydaje się być problemem, który trzeba rozwiązać. Wbrew pozorom to nic skomplikowanego. Wystarczy skontaktować się w profesjonalną Stacją demontażu i kasacji pojazdów, jaką jest Kasacja Przybychowo, a reszta już zostanie zorganizowana przez profesjonalistów. Po podaniu szczegółów dotyczących samochodu otrzymujemy wycenę, czyli cenę jaką możemy otrzymać za nasz niesprawny samochód. Następnie umawiamy miejsce odbioru auta i pracownicy Kasacji Przybychowo przyjeżdżają go odebrać. Wystarczy okazać dowód osobisty oraz dowód rejestracyjny samochodu, który zostanie unieważniony i nam zwrócony, abyśmy mogli wyrejestrować pojazd we właściwym urzędzie.

Kasacja Przybychowo – legalne złomowanie samochodów

Kasacja Przybychowo to profesjonalna Stacja demontażu i kasacji pojazdów. Zajmujemy się złomowaniem samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Płacimy gotówką, zapewniamy niezbędne dokumenty i darmowy odbiór niesprawnego pojazdu ze wskazanej lokalizacji. Obszar naszej działalności obejmuje ok. 100 do 150 km on naszej siedziby w Przybychowie w Wielkopolsce. Jeśli chcesz dowiedzieć się ile kosztuje złomowanie samochodu, a raczej ile zapłacimy za Twój samochód na złom, wypełnij formularz wyceny na stronie https://kasacjaprzybychowo.pl/zlomowanie-samochodow/ lub skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu  +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl