fbpx Skip to content

ZŁOMOWISKO AUT

Złomowisko aut w Wielkopolsce

Każdy pojazd z różnych przyczyn prędzej czy później trafi na złomowisko aut. No może poza pewnymi wyjątkami jak egzemplarze muzealne lub kolekcjonerskie. Powodów oddania pojazdu na złomowisko aut może być kilka. Głównymi z nich są wieloletnia eksploatacja czyli zużycie oraz uszkodzenia mechaniczne w wyniku kolizji i wypadków.

W którymś momencie, gdy samochód zaczyna się psuć, coraz częściej i cześciej, dochodzi do sytuacji, że nie warto go już naprawiać a nie da się nim już dłużej jeździć. Nie można go oczywiście wyrzucić na śmietnik, nawet jeśli nie jest już nic wart. Każdy właściciel w takich okolicznościach ma obowiązek zapewnić zezłomowanie pojazdu, a najszybszym sposobem na to jest sprzedaż na złomowisko aut.

Masz niesprawny pojazd, którego nie chcesz już naprawiać tylko chcesz się go pozbyć? Znajdź złomowisko aut w Twojej okolicy takie jak Kasacja Przybychowo i sprzedaj swój wrak. Skontaktuj się z nami i umów na odbiór pojazdu ze wskazanego miejsca, odbierz gotówkę i zaświadczenie o kasacji.

Sprzedaż pojazdu na złomowisko aut

Może się wydawać, że sprzedaż pojazdu na złomowisko aut to nie lada wyzwanie. Nic bardziej mylnego, co więcej to łatwiejsze niż sprzedaż samochodu kolejnemu właścicielowi. Większość firm prowadzących złomowisko samochodów to stacje demontażu i kasacji pojazdów, które oferują odbiór niesprawnego auta z miejsca jego postoju. Jedną z takich stacji w Wielkopolsce jest Kasacja Przybychowo. Wystarczy się z nami skontaktować, a praktycznie załatwimy wszystko za Ciebie.

Niezbędne dokumenty

Przy sprzedaży pojazdu na złomowisko aut potrzebujesz swój dowód osobisty i opcjonalnie upoważnienie, jeśli nie jesteś właścicielem pojazdu. Oczywiście powinno się mieć przy sobie dokumenty samochodu, czyli przede wszystkim dowód rejestracyjny, który zostanie unieważniony po przyjęciu auta do kasacji. Gdy już sprzedasz swoje auto na złom, zwrotnie otrzymasz zaświadczenie o jego kasacji, z którym należy się udać do urzędu w celu wyrejestrowania samochodu.

ZŁOMOWISKO AUT – WYCENA TWOJEGO POJAZDU

Chcesz wiedzieć ile zapłacimy za Twoje auto na złom? Wypełnij poniższy formularz, opisz w jakim stanie jest Twój pojazd i skąd mamy go odebrać. Zwrotnie otrzymasz od nas korzystną propozycję zakupu Twojego auta.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – sprzedaj nam swoje auto

  Prowadzimy profesjonalną stację demontażu i kasacji pojazdów w Wielkopolsce. Nasza siedziba znajduje się w Przybychowie koło Obornik. W obrębie 100 km od tego miejsca zapewniamy darmowy odbiór niesprawnego pojazdu naszym transportem. Z nami o nic nie musisz się martwić, skontaktuj się z nami a pozbędziesz się problemu, jakim jest niesprawny pojazd, którym już nie da się nawet nigdzie dojechać. Co więcej płacimy gotówką od ręki i pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z kasacją pojazdu. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Złomowisko aut