fbpx Skip to content

ZŁOMOWANIE AUTOBUSU

Demontaż i złomowanie autobusu

Złomowanie autobusu, to dobre rozwiązanie w przypadku niesprawnych autobusów, które nie nadają się do dalszej jazdy, a ich naprawa jest nieopłacalna. Wielu właścicieli autobusów, którzy stanęli przed koniecznością pozbycia się swojego pojazdu, zastanawia się nad tym, jak najlepiej sobie z tym poradzić. W skrócie najlepiej skontaktować się z wyspecjalizowaną firmą, która posiada do tego uprawnienia. Do tego typu firm należą przede wszystkim stacje demontażu i kasacji pojazdów.

Złomowanie autobusu – jak wygląda cały proces?

Przebieg procesu złomowania autobusu obejmuje kilka kluczowych etapów. Najpierw właściciel pojazdu zgłasza się do stacji demontażu pojazdów, której specjalizacją jest złomowanie. Następnie odbywa się wycena pojazdu, gdzie specjaliści określają jego wartość na podstawie stanu technicznego, wieku i wartości części do recyklingu.

Po zaakceptowaniu oferty następuje umówienie się na odbiór niesprawnego autobusu przez firmę zajmującą się złomowaniem. Przeważnie firma organizuje transport pojazdu do stacji demontażu i odbiera go ze wskazanego miejsca. W przypadku, gdy właściciel pojazdu decyduje się na własny transport, należy dostarczyć autobus do wyznaczonego miejsca w umówionym terminie.

Po dostarczeniu pojazdu do miejsca złomowania, przeprowadza się proces demontażu i recyklingu. Poszczególne części są demontowane i sortowane, metale i inne wartościowe materiały są oddzielane i trafiają do ponownego przetworzenia. Niebezpieczne substancje, takie jak olej silnikowy czy płyny eksploatacyjne, są usuwane i utylizowane zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

Ostatecznie, po zakończeniu procesu złomowania, właściciel otrzymuje potwierdzenie złomowania, które jest ważne dla organów administracyjnych oraz ubezpieczyciela pojazdu. Cały proces przebiega zgodnie z przepisami prawa oraz z dbałością o ochronę środowiska.

Twój autobus nie nadaje się już do jazdy i nie warto go naprawiać? Zgłoś się do nas i sprzedaj go na złom. Złomowanie autobusu to nasza specjalność, zapłacimy Ci za niego gotówką od ręki i odbierzemy naszym transportem.

 ZŁOMOWANIE AUTOBUSU – WYCENA

Wypełnij poniższy formularz, a otrzymasz od nas atrakcyjną propozycję zakupu Twojego autobusu na złom. Opisz w jakim jest stanie, czy jest kompletny oraz czy jesteś w stanie nim do nas przyjechać, czy mamy go odebrać od Ciebie. Możesz załączyć aktualne zdjęcia, jeśli posiadasz.

Złomowanie autobusu - Kasacja Przybychowo

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Korzyści ze złomowania autobusu

  1. Odpowiednie usuwanie pojazdu: Złomowanie autobusu zapewnia odpowiednie usunięcie pojazdu z ruchu drogowego, co przyczynia się do bezpieczeństwa na drodze.
  2. Ochrona środowiska: Proces złomowania umożliwia recykling i ponowne wykorzystanie materiałów, co ogranicza negatywny wpływ na środowisko naturalne.
  3. Pozyskanie wartościowych surowców: Złomowanie autobusu pozwala odzyskać wartościowe metale i materiały, które mogą być wykorzystane w przemyśle.
  4. Możliwość uzyskania korzyści finansowych: Właściciel autobusu otrzymuje pieniądze za złomowany pojazd, co chociaż w jakimś stopniu rekompensuje pozbycie się go.
  5. Odzyskanie miejsca: Pozbycie się niepotrzebnego autobusu pozwala odzyskać miejsce na placu lub w garażu, co może być przydatne, zwłaszcza jeśli miejsce jest ograniczone, a autobus stał od dłuższego czasu niesprawny i niezdolny do jazdy.

  Kasacja Przybychowo – złomowanie małych i dużych pojazdów

  Zajmujemy się złomowaniem różnego rodzaju pojazdów, od motocykli, przez samochody osobowe, busy, autobusy, ciężarówki, aż po pojazdy specjalne. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam przeprowadzić cały proces szybko i sprawnie z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych formalności. Wypełnij powyższy formularz wyceny, a dowiesz się, ile zapłacimy za Twój pojazd. Możesz też skontaktować się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Złomowanie autobusu - Kasacja Przybychowo