fbpx Skip to content

ZŁOMOWANIE AUT NOWY TOMYŚL

Legalne złomowanie aut Nowy Tomyśl

Masz zepsuty pojazd, którego nie chcesz już naprawiać i interesuje Cię złomowanie aut Nowy Tomyśl? Jesteś w dobrym miejscu. Zgłoś się do nas, umów się na odbiór pojazdu, odbierz gotówkę i pozbądź się problemu. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz a zaproponujemy Ci korzystną cenę i załatwimy wszystko za Ciebie.

Złomowanie aut Nowy Tomyśl i okolice

Prowadzimy profesjonalną i w pełni legalną stację demontażu i kasacji pojazdów. Naszą specjalnością jest złomowanie aut, Nowy Tomyśl i okolice to jeden z obszarów naszej działalności. Zapewniamy darmowy odbiór niesprawnego auta z tego regionu i pomagamy w formalnościach. U nas otrzymasz korzystną wycenę swojego auta i załatwisz wszystko szybko i sprawnie.

Na czym polega złomowanie aut

Złomowanie auta to nic innego jak kasacja pojazdów, która obejmuje w skrócie demontaż auta, segregację jego części i materiałów oraz utylizację pozostałości. Demontaż pojazdów ma na celu wyselekcjonowanie części i materiałów do ponownego wykorzystania. Mamy tam do czynienia z częściami i całymi układami, które nadają się do ponownego użycia w zasadzie od razu po dokładnej kontroli jakości. Niektóre z nich musza najpierw przejść regenerację, a inne z podziałem na materiały po wcześniejszym oczyszczeniu trafiają do ponownego przetworzenia w innych procesach produkcyjnych. Dzięki temu odzyskujemy z pojazdu wszystko co się da, minimalizując tym samym negatywne oddziaływanie odpadów na środowisko. Substancje niebezpieczne, wszelkiego rodzaju płyny i wszystko to, czego nie da się wykorzystać i przetworzyć musi zostać odpowiednio zutylizowane.

ZŁOMOWANIE AUT NOWY TOMYŚL – WYCENA TWOJEGO POJAZDU

Niezależnie czy interesuje Cię złomowanie aut Nowy Tomyśl, czy też inne miasto, cena jaką możesz otrzymać zależy od kilku czynników. Przede wszystkim wpływ na wycenę ma marka, model, stan techniczny i kompletność Twojego samochodu. Ważna jest tutaj też masa własne pojazdu – czy w rzeczywistości waży tyle ile ma zapisane w dowodzie rejestracyjnym. Chcesz dowiedzieć się ile zapłacimy za Twój niesprawny samochód? Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy korzystną cenę.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Darmowy odbiór auta i płatność gotówką

  Prowadzimy profesjonalna stację kasacji pojazdów w Przybychowie w Wielkopolsce. Masz zniszczone auto w mieście Nowy Tomyśl i nie jesteś w stanie nim do nas dojechać? Żaden problem, odbierzemy je od Ciebie naszym transportem, wystarczy, że podasz nam adres i umówisz się na odbiór. Zapewniamy płatność gotówką od ręki i pomoc w formalnościach. Wypełnij powyższy formularz, a dowiesz się, ile możesz od nas otrzymać. Jeśli masz dodatkowe pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu  +48 500 606 771 i adresem mailowym  biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Złomowanie aut Nowy Tomyśl
  Złomowanie aut Nowy Tomyśl - Kasacja Przybychowo