fbpx Skip to content

ZŁOMOWANIE AUT KOŚCIAN

Demontaż i złomowanie aut Kościan

Chcesz pozbyć się niesprawnego pojazdu i interesuje Cię złomowanie aut Kościan? Jesteś w dobrym miejscu! Skontaktuj się z nami, a chętnie kupimy Twoje auto na złom. Zapewniamy odbiór pojazdu ze wskazanego adresu i płacimy gotówką od ręki. Nie czekaj, tylko zgarnij gotówkę i pozbądź się problemu.

Złomowanie aut Kościan i okolice

Prowadzimy profesjonalną stację demontażu i kasacji pojazdów. Naszą specjalnością jest złomowanie aut, Kościan i okolice to jeden z obszarów naszej działalności. Niewielka odległość naszego złomowiska od miasta Kościan pozwala nam odebrać Twoje niesprawne auto naszym transportem bez dodatkowych opłat. Posiadamy wszystkie uprawnienia do przeprowadzania procesu złomowania, otrzymasz od nas niezbędne dokumenty i pomożemy w formalnościach. Pozbędziesz się problemu szybko i sprawne i odbierzesz gotówkę od ręki.

ZŁOMOWANIE AUT KOŚCIAN – WYCENA

Interesuje Cię złomowanie aut Kościan i chcesz dowiedzieć się, ile możesz dostać za swoje niesprawne auto? Wypełnij poniższy formularz, opisz w jakim stanie jest Twój pojazd i czy jest kompletny, a zwrotnie otrzymasz od nas atrakcyjną propozycję kupna. Napisz też skąd mamy odebrać Twój samochód.

Kasacja - złomowanie aut Kościan

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Na czym polega złomowanie auta?

  Złomowanie auta to proces, w którym pojazdy wycofane z eksploatacji są demontowane i utylizowane w sposób bezpieczny dla środowiska. Podczas złomowania auta, specjalistyczne firmy takie jak nasza Kasacja Przybychowo odzyskują części i materiały, które mogą być ponownie wykorzystane, takie jak metal, szkło czy tworzywa sztuczne. Pozostałe elementy, w tym substancje niebezpieczne jak płyny i baterie, są odpowiednio utylizowane.

  Proces ten jest ważnym krokiem w redukcji ilości odpadów oraz emisji szkodliwych substancji. Przyczynia się również do recyklingu surowców, zmniejszając zapotrzebowanie na nowe materiały. Właściciele pojazdów, które nie nadają się już do użytkowania, mogą oddać je do firm zajmujących się złomowaniem, otrzymując w zamian stosowne potwierdzenie oraz rekompensatę finansową.

  Kasacja Przybychowo – złomowanie aut w Wielkopolsce

  Nasza stacja demontażu i kasacji pojazdów mieści się w Wielkopolsce (Przybychowo koło Obornik). Przyjmujemy na złom wszystkiego rodzaju pojazdy, od samochodów osobowych i dostawczych, przez ciężarowe, busy i autobusy aż po pojazdy specjalne. Odbieramy darmowo niesprawne pojazdy naszym transportem w okolicy do ok. 100 km od naszego złomowiska. Zgłoś się do nas i pozbądź się problemu. Wypełnij powyższy formularz, a dowiesz się, ile zapłacimy. Zapewniamy pomoc w formalnościach i płatność gotówką od ręki. Jesteśmy też dostępni pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Kasacja Przybychowo - Złomowanie aut Kościan