fbpx Skip to content

WYCENA SAMOCHODU NA ZŁOM

Transport i wycena samochodu na złom

Wycena samochodu na złom jest procesem, podczas którego określa się wartość finansową pojazdu przed jego złomowaniem. Istnieje wiele czynników, które wpływają na wartość takiej wyceny, w tym wiek pojazdu, stan techniczny, ilość metalu i innych materiałów do zrecyklingowania oraz aktualne ceny na rynku surowców. Zazwyczaj wycenę samochodu na złom przeprowadza stacja demontażu i kasacji pojazdów. Wartość ta może być zróżnicowana i zależy od wielu czynników, dlatego zaleca się bezpośredni kontakt ze stacją w sprawie wyceny.

Masz niesprawny samochód, który chcesz sprzedać na złom? Zgłoś się do nas, chętnie go od Ciebie kupimy. Rzetelna wycena samochodu na złom, odbiór pojazdu ze wskazanego adresu i pomoc w formalnościach – to wszystko zyskujesz kontaktując się z nami.

Od czego zależy wycena samochodu na złom?

Wycena samochodu na złom zależy od kilku kluczowych czynników, które wpływają na jego wartość rynkową, należą do nich:

 • Wiek i stan techniczny pojazdu: Starsze i bardziej zużyte samochody mogą mieć niższą wartość, ponieważ zawierają mniej wartościowych części do ponownego wykorzystania.
 • Ilość i rodzaj materiałów do zrecyklingowania: Samochody zawierają wiele metali, takich jak stal, aluminium i miedź, które mają określoną wartość na rynku surowców. W tym przypadku ma znaczenie również masa własna pojazdu.
 • Stan karoserii i obecność uszkodzeń: Pojazdy w gorszym stanie mogą wymagać dodatkowych nakładów pracy przy demontażu i recyklingu.
 • Aktualne ceny surowców na rynku i popyt na recyklingowane materiały: Zmieniające się ceny surowców i popyt na recyklingowane materiały mogą wpływać na wartość pojazdu na złom.

WYCENA SAMOCHODU NA ZŁOM – WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPRAWDŹ

Masz niesprawne auto i interesuje Cię wycena samochodu na złom? Wypełnij poniższy formularz, a zwrotnie otrzymasz od nas atrakcyjną propozycję cenową. Możesz załączyć aktualne zdjęcia, jeśli posiadasz.

Kasacja Przybychowo - Wycena samochodu na złom

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Darmowy transport pojazdu

  Mając świadomość, że wiele pojazdów sprzedawanych na złom nie nadaje się do samodzielnej jazdy, zapewniamy Państwu odbiór auta ze wskazanego adresu. Nasz transport jest darmowy w przypadku, gdy pojazd znajduje się w obrębie do ok. 100 km od naszej stacji demontażu, która znajduje się w Przybychowie koło Obornik (Wielkopolska).

  Kasacja Przybychowo – Rzetelna wycena i szybki odbiór auta

  Prowadzimy profesjonalną stację demontażu i kasacji pojazdów z wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami. Poza darmowym odbiorem niesprawnych pojazdów zapewniamy pomoc w formalnościach i płatność gotówką od ręki. Wypełnij powyższy formularz wyceny, a dowiesz się, ile zapłacimy za Twoje auto. Możesz się też skontaktować z nami bezpośrednio pod numerem telefonu +48 500 606 771 lub pisząc na adres biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Wycena samochodu na złom - Kasacja Przybychowo