fbpx Skip to content

SPRZEDAŻ CZĘŚCI UŻYWANYCH

Sprzedaż części używanych i kasacja pojazdów

Prowadzimy stację demontażu i kasacji pojazdów oraz sprzedaż części używanych do różnych marek samochodów. Kupując u nas masz pewność, że części pochodzą z legalnie zdemontowanych samochodów i są w pełni sprawne. Sprzedaż części używanych to rodzaj działalności, który wymaga od nasz bardzo dokładnej kontroli jakości i sprawności wszystkich części i podzespołów, które trafiają do dalszej sprzedaży. Zapewniamy dostępność oryginalnych używanych części samochodowych w niskich cenach, które stanowią doskonałą alternatywę dla drogich nowych części.

Naprawiasz swoje auto i szukasz do niego oryginalnych części na wymianę? Skontaktuj się z nami i zapytaj, czy mamy aktualnie dostępne części do Twojego samochodu. Możesz po nie przyjechać lub wyślemy do Ciebie na wskazany adres.

Wysyłkowa i stacjonarna sprzedaż części używanych

Prowadzimy zarówno stacjonarną jak i wysyłkową sprzedaż części używanych. Co prawda nie mamy oferty dostępnej online, ale zawsze możesz do nas zadzwonić lub napisać i jeśli aktualnie będziemy mieć w ofercie części, które Cię interesują, możemy Ci je wysłać na wskazany adres. Nasza giełda części samochodowych znajduje się w Przybychowie koło Obornik w województwie Wielkopolskich, więc jeśli masz do nas niedaleko, zapraszamy do wizyty u nas i zakupów stacjonarnych. Oczywiście zawsze warto wcześniej zadzwonić i dowiedzieć się o stan oferty w danych momencie.

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ CZĘŚCI DO TWOJEGO SAMOCHODU

Sprzedaż części używanych to nasza specjalność. Posiadamy w swojej ofercie tysiące używanych oryginalnych części samochodowych do różnych marek i modeli. Napisz nam, czego dokładnie szukasz, a damy Ci znać, czy mamy to dostępne aktualnie w sprzedaży. Możesz zamówić części na odległość i wyślemy Ci je kurierem lub przyjedź do nas osobiście, jeśli masz niedaleko.

  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Skąd pochodzą używane części dostępne w naszej ofercie?

  Sprzedaż części używanych wiąże się bezpośrednio z prowadzoną przez nas stacją demontażu i kasacji pojazdów. Części w naszej ofercie pochodzą przede wszystkim z demontażu samochodów przeznaczonych do kasacji. Trafiają do nas bardzo różne pojazdy, czasami są to auta niesprawne z tzw. starości, a czasami całkiem nowe samochody po wypadkach, w których wiele elementów jest wręcz nietkniętych. Wszystkie części, które trafiają do dalszej sprzedaży są dokładnie sprawdzane pod względem jakości i sprawności, niektóre są również w razie potrzeby regenerowane. Kupując u nas części używane masz pewność, że są one oryginalne i w pełni sprawne.

  Części samochodowe dostępne na rynku

  Kupując części samochodowe masz do wyboru w zasadzie trzy możliwości: nowe części oryginalne i zamienne lub części używane. Oczywiście nowe oryginalne części to bez wątpienia najdroższa opcja, otrzymujesz idealne części, ale często ich cena sprawia, że naprawa auta przestaje się opłacać. Tańszą opcją nowych części są tzw. zamienniki, czyli pasujące części produkowane przez inne firmy – są to części nieoryginalne. W tym przypadku istnieje ryzyko, że dana części będzie po prostu niższej jakości lub w niektórych sytuacjach może nie do końca pasować. Jest jeszcze jedna opcja, bardzo korzystana, a mianowicie oryginalne części używane. Korzystając z tej opcji masz pewność, że kupujesz pasujące części wysokiej jakości producenta i jednocześnie płacisz za nie niewiele.

  Sprzedaż części używanych – Kasacja Przybychowo

  Zajmujemy się złomowaniem pojazdów i sprzedażą części używanych pochodzących z demontażu aut przeznaczonych do zezłomowania ze względu na nieopłacalne lub niemożliwe naprawy. Oferujemy oryginalne części samochodowe po dokładnej kontroli jakości i sprawności, do różnych marek i modeli aut. Chcesz wiedzieć czy mamy części pasujące do Twojego samochodu, to skontaktuj się z nami przez powyższy formularz lub bezpośrednio pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Sprzedaż części używanych