fbpx Skip to content

SKUP SAMOCHODÓW USZKODZONYCH

Skup samochodów uszkodzonych i kasacja pojazdów

Pojazd powypadkowy, którego nie warto już naprawiać, można sprzedać na skup pojazdów uszkodzonych. Niestety na drogach codziennie mają miejsce kolizje i wypadki drogowe, na skutek których samochody ulegają uszkodzeniom. Często zdarzają się też lekkie stłuczki czy też otarcia, w przypadku których uszkodzenia pojazdów są niewielkie wystarczy oddać pojazd do naprawy, lakierowania itp. Zdarza się jednak, że przy poważniejszych wypadkach samochód ulega obszernym uszkodzeniom i jego naprawa staje się wręcz niemożliwa. Co więcej nawet jeśli jest możliwa, to okazuje się nieopłacalna, gdyż koszty naprawy przekraczają wartość pojazdu. W takim przypadku, jeśli to możliwe odzyskujesz jego wartość z polisy ubezpieczenia i chcesz się go jak najszybciej pozbyć. Wygodnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest skup samochodów uszkodzonych, który oferuje złomowanie samochodów.

Sprzedaż pojazdu na skup samochodów uszkodzonych

Chcąc sprzedać pojazd na skup samochodów uszkodzonych najlepiej znaleźć pobliską stację demontażu i kasacji pojazdów taką jak Kasacja Przybychowo. To firmy uprawnione do złomowania aut i demontowania ich na części. W tym miejscu legalnie pozbędziesz się samochodu, który nie nadaje się do dalszego użytkowania. Do sprzedaży potrzebujesz dokumenty pojazdu, czyli przede wszystkim dowód rejestracyjny i kartę pojazdu, jeśli była wydana. Nie obędzie się też od Twojego dowodu osobistego jako właściciela lub odpowiedniego upoważnienia do zawarcia umowy sprzedaży.

Pamiętaj, że nie musisz martwić się dostarczeniem pojazdu na skup samochodów uszkodzonych – większość stacji, w tym Kasacja Przybychowo, oferuje darmowy odbiór niesprawnego auta z miejsca jego postoju. Po sprzedaży otrzymasz zaświadczenie o kasacji, z którym możesz się udać do urzędu, aby wyrejestrować pojazd.

Masz uszkodzony samochód, którego nie zamierzasz już naprawiać i chcesz się go pozbyć? Sprzedaj go na nasz skup samochodów uszkodzonych. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz i umówisz na jego odbiór. Oferujemy korzystne ceny, płacimy gotówką od ręki i pomagamy w formalnościach.

Jakie pojazdy przyjmujemy na nasz skup?

Na nasz skup pojazdów uszkodzonych przyjmujemy wszystkiego rodzaju pojazdy, zarówno kompletne jak i niekompletne. Kompletność pojazdu ma wpływ na cenę, jaką możesz za niego otrzymać. Mogą to być zarówno samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe jak też autobusy czy pojazdy specjalne. Skupujemy samochody powypadkowe i uszkodzone w wyniku innych zdarzeń jak też niesprawne np. ze starości. Jeśli chcesz się pozbyć swojego auta, które nie nadaje się już do jazdy, zgłoś się do nas.

SKUP SAMOCHODÓW USZKODZONYCH – WYCENA TWOJEGO AUTA

Chcesz dowiedzieć się ile zapłacimy za Twój uszkodzony samochód? Wypełnij poniższy formularz. Opisz w jakim stanie jest pojazd, czy jest kompletny i skąd mamy go odebrać. Możesz też przyjechać nim do nas samodzielnie, jeśli jego stan na to pozwala.

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Kasacja Przybychowo – Skup pojazdów na złom

  Prowadzimy profesjonalną i w pełni legalną stację demontażu i kasacji pojazdów w Wielkopolsce. Z nami o nic nie musisz się martwić, odbierzemy od Ciebie niesprawny pojazd, zapłacimy gotówką i pomożemy w formalnościach. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Skup samochodów uszkodzonych - Kasacja Pojazdów