fbpx Skip to content

SKUP POJAZDÓW NA ZŁOM

Demontaż aut i skup pojazdów na złom

Skup pojazdów na złom to usługa, która zapewnia właścicielom wycofanych z ruchu lub po prostu niesprawnych samochodów możliwość sprzedaży swoich pojazdów w celu złomowania. Proces ten jest nie tylko korzystny dla właścicieli samochodów, ale także dla środowiska, ponieważ umożliwia prawidłowe usuwanie starych i uszkodzonych pojazdów, a także odzyskiwanie wartościowych surowców i materiałów. Skup pojazdów na złom oferują przede wszystkim stacje demontażu i kasacji pojazdów, które się w tym specjalizują.

Czym jest skup pojazdów na złom?

Skup pojazdów na złom to usługa, która polega na zakupie starych, uszkodzonych lub wycofanych z ruchu samochodów w celu ich złomowania i recyklingu. Firmy zajmujące się skupem pojazdów na złom oferują właścicielom pojazdów gotówkę w zamian za przekazanie samochodu do złomowania. Pojazdy te są następnie transportowane do stacji demontażu, gdzie przeprowadza się proces demontażu, sortowania i recyklingu różnych materiałów. Jedną z owych firm jest nasza Kasacja Przybychowo – chętnie kupimy Twój pojazd na złom.

Chcesz oddać samochód na złom i jeszcze na tym zarobić? Zgłoś się do nas, chętnie go od Ciebie kupimy i zezłomujemy. Zapewniamy odbiór niesprawnego auta, pomoc w formalnościach i płacimy gotówką od ręki.

SKUP POJAZDÓW NA ZŁOM – WYCENA TWOJEGO AUTA

Chcesz dowiedzieć się za ile kupimy Twój samochód na złom? Wypełnij poniższy formularz, opisz w jakim stanie jest Twoje auto i skąd mamy je odebrać, a otrzymasz od nas zwrotnie korzystną propozycję cenową.

Kasacja Przybychowo - Skup samochodów na złom

  Formularz wyceny

  Dane kontakowe

  Dane pojazdu

  Dodatkowe informacje


  Administratorem danych osobowych jest Stacja demontażu pojazdów – kasacjaprzybychowo.pl, Przybychowo 26a, Połajewo. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dostarczenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Korzyści ze sprzedaży pojazdu na złom

  Korzyści ze skorzystania z oferty skupu pojazdów na złom są liczne, zarówno dla właścicieli pojazdów, jak i dla środowiska:

  1. Szybkie i wygodne rozwiązanie: Skorzystanie z oferty skupu pojazdów na złom jest szybkim i wygodnym sposobem pozbycia się starego samochodu, który nie nadaje się do użytku ani do naprawy.
  2. Otrzymanie gotówki: Właściciele samochodów otrzymują gotówkę za swoje pojazdy przeznaczone do zezłomowania.
  3. Odpowiednie usuwanie pojazdów: Skup pojazdów na złom zapewnia prawidłowe usuwanie starych i uszkodzonych pojazdów, co przyczynia się do ochrony środowiska.
  4. Recykling surowców: Pojazdy złomowane są demontowane, a ich części są sortowane i recyklingowane, co umożliwia odzyskanie cennych surowców i materiałów.

  Jak sprzedać pojazd na złom?

  Aby sprzedać swój pojazd na złom, wystarczy skontaktować się z firmą zajmującą się skupem pojazdów na złom, czyli stacją demontażu taką jak Kasacja Przybychowo i umówić się na wycenę pojazdu. Po wycenie i akceptacji oferty, firma organizuje transport pojazdu do stacji demontażu, gdzie przeprowadza się proces złomowania i recyklingu.

  Kasacja Przybychowo – skup pojazdów na złom w Wielkopolsce

  Prowadzimy profesjonalną stację kasacji i demontażu pojazdów w Wielkopolsce. Nasz skup mieści się w Przybychowie koło Obornik. Zajmujemy się demontażem i złomowaniem różnego rodzaju pojazdów, od samochodów osobowych i dostawczych, przez busy, autobusy, samochodu ciężarowe aż po pojazdy specjalne. Zapewniamy darmowy odbiór auta w okolicy do ok. 100 km od naszej stacji, pomagamy w formalnościach i płacimy gotówką od reki. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod numerem telefonu +48 500 606 771 i adresem mailowym biuro@kasacjaprzybychowo.pl

  Skup pojazdów na złom - Kasacja Przybychowo